Connect with us

Siyaset

CHP GAZİOSMANPAŞA GENÇLİK ÖRGÜTÜ’NDEN GENEL MERKEZE UYARI!

Published

on

blank

CHP Gaziosmanpaşa Gençlik Örgütü yaptığı basın açıklamasında, referandumdaki “Hayır” oylarına yeterince sahip çıkmayan ve cılız açıklamalarla haksızlığa boyun eğen Genel Merkeze eleştirilerde ve uyarılarda bulundu.

İşte CHP Gaziosmanpaşa Gençlik Örgütü’nün gerçekleştirdiği o basın açıklamasının tamamı:

Kamuoyunun ve CHP Genel Merkezi’nin Dikkatine!

Bizler, Gaziosmanpaşa gibi bir ilçede 60 gün boyunca dişini tırnağına, gecesini gündüzüne katmış; astığı tüm pankartlar yırtılmasına rağmen yılmayıp ertesi gün fazlasıyla hepsinin yenisini asmış, memleketi ve partisi için hayatından sürekli fedakarlıkta bulunmuş ve bunun karşılığını oylarımızın sürekli yüzde 20’lerde seyrettiği Gaziosmanpaşa’dan %44 hayır çıkmasında emeği olan CHP Gaziosmanpaşa Gençlik Örgütü’nün fertleriyiz.

Bizler “hayır bitmedi, daha yeni başlıyor!” diyebiliyorsak, genel merkezimiz de gençlere kulak verip daha cesur adımlar atmalıdır. Bizler partimiz ve ülkemiz için her türlü fedakarlığı gösterip her türlü mücadeleyi gösteriyorken, bizim referandum akşamı YSK önündeki bekleyişimize kısa bir süre katılıp, kendisine bir soru sorduğumuzda ise adeta kaçan milletvekilleri görmeyi hazmedemiyoruz.

Bizler referandum akşamı umutla ve inançla sandıkları terketmeyip hayır için mücadele ederken, sayın genel başkanımızın yaptığı cılız, umutları bitiren, inançları yıkan açıklamalarını kabul etmiyoruz.

Bizler sokaklarda hayır için mücadele verirken sadece cılız açıklamalar yapmakla yetinen CHP Genel Merkezi’ni; bir an önce CHP’nin özüne dönmeye, direnmeye ve mücadeleye davet ediyoruz.

#HayırBitmediDahaYeniBaşlıyor #DahaFazlaCesaret

blank

Click to comment

Bir Cevap Yazın