Connect with us

Genel

Ali İhsan Özdemir’den İstinye’de seçim çalışması

Published

on

blank

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Özdemir, İstinye mahallesi sakinleri ve CHP üyeleri ile bir araya geldi.

İstinye mahallesi çalışmasını toplantı ile açan Ali İhsan Özdemir, toplantıda nasıl bir Sarıyer, nasıl bir belediye başkanı sorularına yanıt verirken, toplantıya katılanlara kendisini tanıttıktan sonra, neden aday olduğunu ve Sarıyer’de neler yapılması gerektiğini aktardı. Sarıyer’in sosyolojik yapısını ve geçmiş seçimlerde alınan seçim sonuçları hakkında da bilgi aktaran Özdemir, bu veriler ışığında Sarıyer’de kendisinin aday olması gerektiğini ve aday olması durumunda ise tereddütsüz seçimi kazanacak adayın kendisi olacağını belirtti.

AK PARTİLİ SEÇMENDEN DESTEK

Toplantıya katılan İstinye mahallesi sakinlerinden ve eskiden Ak Parti seçmeni olan bir seçmen, Özdemir’e “Seni tanıdığıma çok memnun oldum, ben eski bir Ak Parti seçmeni olarak artık değişim istiyorum, aday olman durumunda kazanman için oy vereceğim ve sana destek olacağım. Yolun açık olsun, başarılar dilerim” şeklinde desteğini açıkladı.

Toplantı sonrası İstinye Mahalle muhtarını ziyaret eden Özdemir, basketbol sahasında basket oynayan gençlerle bir sohbet gerçekleştirip gençlerin beklentilerini dinleyip kısa bir basket maçı oynadı.

blank

İstinye ziyaretine esnafları dinleyerek devam eden Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Özdemir’e ziyaret sırasında gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı. Özdemir’in genç olması ve Sarıyer’de artık bir değişim olmasını bekleyen İstinyeliler ve esnaf genel olarak yaşanan ekonomik gidişattan çok şikayet ederken, Sarıyer’de yeni bir vizyonun belediye başkanı olması gerektiğini dile getirerek Özdemir’e başarı dilediler.

Ziyaret sırasında müzik dolu dakikalar yaşandı.

Özdemir’in esnaf ziyareti sırasında Kabil müzik evinde kulağa hoş gelen bir de tesadüf yaşandı. Özdemir ve Kabil müzik aletleri evinin sahibi sanatçı Can Kabil, bağlama ve kemençe ile kısa bir düet gerçekleştirdiler.

blank