Connect with us

Genel

Belgrad Ormanı’nda bulunan 3 ceset tedirginlik yarattı

Published

on

blank

Sarıyer Belgrad Ormanı’nda 35 günde bulunan 3 ceset büyük bir tedirginlik yarattı. Peş peşe yaşanan olaylar“Belgrad Ormanı’nda neler oluyor?”

Sarıyer’deki Belgrad ormanlarında art arda cesetler bulundu. Cesetlerin arkasındaki sır perdesi ise araştırılıyor. Biri toprağa yarı gömülü halde bulundu, bir diğeri ise çöp konteynerinde yazan notla ortaya çıktı. Peş peşe bulunan cesetler, “Belgrad Ormanı’nda neler oluyor?” sorusunu akıllara getirdi.

CESETLERİ VATANDAŞLAR BULDU

İstanbul’un ciğerleri Belgrad Ormanları son zamanlarda yürüyüşe giden, su almaya giden ya da fotoğraf çekmeye giden vatandaşların bulduğu esrarengiz cesetlerle gündeme gelmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde çöp konteynerine ”ceset aşağıda” yazısını takip eden polis ekipleri bir erkek cesedi buldu. Bu olaydan birkaç gün önce yine aynı bölgede kayıp olan bir adamın yarı gömülü cesedi bulunmuştu. Bununla da sınırlı kalmadı. Geçtiğimiz ay ise yine aynı yerde kravatla ağaca bağlanmış bir erkek cesedi bulunmuştu.

BİR KİŞİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Cesetlerden birinin kimliği tespit edildi. Ölü bulunan kişinin Bağcılar’da görülen ve kayıp ihbarı yapılan 20 yaşındaki Serhat Kantele olduğu ve gencin başından vurularak öldüğü belirlendi.

Cinayet büro dedektiflerinin cesetlerin ardındaki sır perdesini aralamak için çalışmaları devam ediyor.

 

blank
blank
blank