Connect with us

Genel

Beyaz Martıların yeni başkanı Ercan Çamırcı oldu

Published

on

blank

Sarıyer Emniyeti’ndeki başarılı çalışmalarından sonra Sarıyer Spor Kulübü’ne başkan seçilen Ercan Çamırcı, “Hedefimiz şampiyonluk” dedi.

Sarıyer Spor Kulübü’nde haftalardır süren belirsizlik nihayet sona erdi. Sarıyer Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi, kulüp tesislerinde gerçekleşti. Kongrede açılış konuşmasını yapan Salih Bayraktar, kulübün geçmişten günümüze kadar uzanan sürecini ele alarak kongreye katılarak kulübe desteğini esirgemeyen herkese teşekkürle başladığı konuşmasında, “Sarıyer Spor Kulübü bizim vazgeçilmez değerlerimizdendir ve itibarımızdır. Sarıyer Spor Kulübü şirketleşmeden yoluna devam edecek. Kulübümüzün yükselmesi de itibarımızın yükselmesi demektir. Ben Sarıyerli olmakla, Sarıyer Spor Kulüplü olmakla gurur duyuyorum, iftihar ediyorum. Hayal etmek, umut etmek güzeldir bunları hayata geçirmek daha güzeldir. İşte bizim bugün bu hayalleri hayata geçireceğimiz bir kongreyi yaşadığımıza inanıyorum. Kulüpte 10 yıl başkanlık yapan isimler var. Saffet Akkoyun ve Erdal Aksoy. Hiçbir zaman bu kulübü yalnız bırakmayacaklarının sözünü verdiler. Bu kongreyi bir yönetim değişikliği olarak da görmüyorum. Kazanan Sarıyer’in gençleri olsun, kazanan Sarıyer’in taraftarı olsun. Kazanan Sarıyer’in insanı ve Sarıyer olsun diyorum” ifadelerine yer verdi.

AKKOYUN: “KULÜBÜMÜZE HAYIRLI OLSUN”

Sarıyer Spor Kulübü Onursal Başkanı Saffet Akkoyun ise konuşmasını yapmadan önce “Büyük Başkan” ve “Seni seviyoruz” tezahüratlarıyla alkışlandı. Akkoyun konuşmasında “İnşallah hayırlı olacak. Kulübümüz sağlıklı, kardeşçe ve dostça yürüyecektir. Önemli olan budur. Sayın başkanımıza da başarılar diliyorum” dedi.

KALAYLI: “SARIYER EN KÖKLÜ KULÜPLERDEN BİR TANESİDİR”

Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı ise şunları söyledi; “Sarıyer en köklü kulüplerden bir tanesidir. Yeni yönetim kurulu üyelerine şimdiden başarılar diliyorum. Sarıyer için hayırlı olmasını diliyorum. Spor en çok konuşmamız ve teşvik etmemiz gereken alanların başında yer alıyor. 7’den 70’e spora teşvik etmek için hepimiz canla başla çalışıyoruz. Sarıyerlilerin futbola ilgisini görüyoruz. Sarıyer Spor Kulübü’nü hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Hak ettiği başarılı kariyeri yeniden bulacağına inanıyoruz. Bu sevmekle ve etrafında kenetlenmekle olur. Takıma destek yolunda çalışmalar yapmamız lazım. Bu konuda tüm Sarıyerlilere çağrıda bulunmak istiyorum. Maddi ve manevi olarak takımın yanında olmamız gerekiyor. Takımın geleceğe hazırlanmasında, kongre sürecinde değerli katkıları olan Sayın Salih Bayraktar’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

ÇAMIRCI: “SPORU SARIYER’E YAKIŞAN BİR HALE GETİRECEĞİZ”

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ercan Çamırcı, kongreye katılan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmasında şunları söyledi; “Sporla birlikte Sarıyer’e hizmet etmenin bilinci içindeyiz. Spor gençlerimiz üzerindeki her türlü bağımlığın önüne geçebilecek bir şeydir. Bunu da değerlendiriyoruz. Sporu Sarıyer’e yakışan bir hale getireceğiz. Her spor takımının hedefi şampiyonluktur. Tabi biz de şampiyonluk için yola çıkıyoruz. Mali ekonomik krizimiz ve zor bir süreçte olmamıza rağmen yapabileceğimizin en iyisi için elimizden geleni yapacağız. Geçmişte de sloganımız aynıydı. Bizim için zor diye bir şey yok, imkansız sadece zaman alır.”

Borsa İstanbul Varlık Fonu Eski Başkanı Himmet Karadağ ise “Bu genel kurul süreci Sarıyer için büyük kazanımların olduğu bir sinerjinin doğmasına sebep oldu. Yaşadığımız çevreyi güzelleştirmek için sporla geliştirmek için çabalıyoruz. Sarıyer potansiyeli çok fazla olan bir kulüp. Sarıyer çok büyük şirketlerin de yer aldığı bir semt. Ben Borsa’da 3 yıl görev yaptım. Bundan sonra Sarıyer Spor Kulübü’nün vizyonu 1980’lerde olduğu gibi en kısa sürede süper lige hazır bir vizyonla yeni yönetim görevi devralacak” diye konuştu.

Sarıyer Spor Kulübü Genel Kurulu, konuşmamaların tamamlanmasının ardından sona erdi.

İşte Sarıyer Spor Kulübü’nün yeni yönetim listesi:

Başkan:

Ercan Çamırcı

Asil Üyeler:

Hakan Şengül

Lokman Kanat

Reşat Cevahir

Muhammed Güven

Tülin Hattat

Dilay Unan

Şerife Ekinci

Şener Fındık

Ferhat Göçer

Melih Özyardımcı

Abdullah Yazıcılar

Cevdet Kain

Atilla Günorta

Zafer Öztürk

Yedek Üyeler:

Safa Turan

Ruhi Kavraz

Mehmet Büyükdurmuş

Cemil Özbalta

Bayram Hayri Tansık

Ali Mavzer

Adnan Hurşutağaoğlu

Adnan Güven

Oktay Doğan

Asil Denetleme Kurulu:

Sezai Büyükdurmuş

Erol Yıldırım

Yakup Güngör Mutlu

Yedek Denetleme Kurulu:

Burak Karagülle

Mehmet Semih Kandemir

Tayfun Girit

Asil Disiplin Kurulu:

Sevda Türküsev

Refik Kesek

Cenk Laleli

İzzet Atkoşturanlar

Özgür Savaş Hamitoğulları

Yedek Disiplin Kurulu:

Ali Ahmet Kurt

Osman Esa

Remzi Gelişli

İnanç Günindi

İsmet Şeker

TFF Temsilcisi:

Ercan Çamırcı (Asil)

Hakan Şengül (Yedek)

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank