Connect with us

Genel

Büyükdere Muhtarı Yazıcı’dan İBB’ye teşekkür

Published

on

blank

Büyükdere Mahallesi’nin çalışkan muhtarı Ali Yazıcı, İBB ile yaptığı görüşmeler sonucunda Büyükdere’den Sarıyer Merkez’e uzanan sahil şeridindeki eskiyen tüm bankların yenilenmesini sağlattı.

Mahallesinde gördüğü sorunlar için ve vatandaşların talepleri doğrultusunda çözüm arayan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Büyükdere Mahallesi’nden başlayarak Sarıyer Merkez’e kadar uzanan sahil şeridindeki eskiyen bankları İBB’yle yaptığı görüşmeler neticesinde yeniletti.

İBB’YE TEŞEKKÜR MESAJI

Muhtar Yazıcı, sosyal medya üzerinden yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi. “Büyükdere Muhtarlığı olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne yaptığımız 1-57089340384 sayı numaralı müracaatımızda sahil şeridimizde oturak bankların tahtalarının çürümeye başladığı, bu sebepten vatandaşlarımızın sorun yaşadığını belirtmiştik. Muhtarlığımızın müracaatı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kabul görmüş olup, sahilimizde oturak banklarımızın yenilenme çalışmaları tamamlanmıştır. Bu süreçte emeği geçen yetkililerimize şahsım ve mahallem adına teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

 

blank
blank
blank