GenelSon Dakika

CHP Bahçeköy’den örnek dayanışma

CHP Sarıyer’in Bahçeköy Mahalle temsilcileri, koronavirüs salgınının yaşandığı bu zor günlerde tam bir dayanışma örneği sergiledi. İhtiyaç sahibi vatandaşlar için dayanışma köşesi kurdu.

Koronavirüs salgını tüm dünyada ve Türkiye’de etkisini hızla sürdürmeye devam ediyor. Yapılan son açıklamada, ülkemizde koronavirüs salgını nedeniyle can kaybının 3081’e yükseldiği belirtildi. Bir yandan koronavirüs salgınına karşı mücadele edilirken, bir yandan da 1.5 aydır kapalı olan birçok iş yerinden ötürü bazı vatandaşlarımız büyük bir geçim sıkıntısı yaşıyor. Bu vatandaşlarımızın imdadına ise hayırsever vatandaşlarımız koşuyor. CHP Sarıyer’in Bahçeköy Mahalle temsilciliği de, bu zor günlerde örnek bir dayanışma tutumu sergiledi ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bir dayanışma köşesi kurdu.

ESNAFLA ORTAK DAYANIŞMA

CHP Bahçeköy Mahalle temsilcileri, Bahçeköy esnafından aldıkları yiyecekleri poşetleyerek, kurduğu dayanışma köşesi üzerinden ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıyor. “İhtiyacı olan alsın, ihtiyacı olana siz bırakın” sloganıyla yapılan bu örnek dayanışma çalışmasıyla, hem bu zor günlerde esnaf kazanıyor, hem de ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçları gideriliyor. Sarıyer’de büyük ses getiren bu ortak dayanışma çalışmasının süreç boyunca devam edeceği öğrenildi.

blank blank blank

blank
Etiketler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı