Connect with us

Genel

CHP İSTANBUL’DAN 17 AĞUSTOS TOPLANTISI

Published

on

blank

CHP İstanbul İl Deprem ve Afet Komisyonu ilk toplantısını İl Başkan Yardımcısı ve Komisyon Başkanı Ufuk Özdündar yönetiminde gerçekleştirdi.

CHP İstanbul İl Deprem ve Afet Komisyonu ilk toplantısını İl Başkan Yardımcısı ve Komisyon Başkanı Ufuk Özdündar yönetiminde gerçekleştirdi.İl başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya CHP eski İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, Doç. Dr. Oğuz Gündoğru, Prof. Dr. Turgut Uzel, AKUT Başkanı Nasuh Mahruki, İstanbul AFAD İl Müdürlüğünden Özden Işık, Jeoloji Mühendisi ve Kentsel Dönüşüm Uzmanı Ercan Boyraz, Psikolog Nuray Gergerlioğlu ve Jeolog Esen Arpat katıldı.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP’nin İzmir Gündoğdu meydanındaki Demokrasi ve Cumhuriyet mitingine katılması nedeniyle, 4 Ağustos Perşembe günü yapılan deprem ve afet komisyonu toplantısına katılamadı.Fakat Canpolat’ın komisyonun bu hafta yapılması planlanan 2. toplantısına katılacağı öğrenildi.

Toplantıda, 16 Ağustos Salı akşamı CHP İstanbul İl Deprem ve Afet Komisyonu tarafından 17 Ağustos Gölcük depreminin yıldönümü  dolayısıyla, geniş katılımlı bir sempozyum düzenleneceğine karar verilmiştir.

Click to comment

Bir Cevap Yazın