Connect with us

Genel

CHP Sarıyer’den Cumhuriyet Mahallesi ziyareti

Published

on

blank

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren CHP Sarıyer ilçe örgütü, Ahmet Güveloğlu başkanlığında Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Güveloğlu, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanımız olarak seçeceğiz.” dedi.

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimleri için çalışmalarını sürdüren CHP Sarıyer ilçe örgütü, Sarıyer’in Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Etkili olan soğuk havaya ve sağanak yağışa rağmen onlarca Cumhuriyet Mahallesi sakini Yaşam Evi’ne sığmadı. Toplantıda CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu ve ilçe yöneticileri, CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç ve ekibi, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun, CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları Muharrem Naci Temiz ve Şaban Karaaslan yer aldı. Ayrıca Sarıyer Muharip Gaziler Derneği üyeleri de toplantıya katılım sağladı.

“BAY KEMAL’İ 13. CUMHURBAŞKANI SEÇECEĞİZ”

Toplantıda konuşan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, “Sokaktaki büyük değişimi görüyoruz. Ülkemiz ekonomik açıdan çok zor durumdadır. İnsanlarımız baskı altındadır. Artık ülkemizi yönetemeyen bu iktidarın gitme vakti gelmiştir. Ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ihtiyacı vardır. Ekonomik krizi de, sağlıktaki, eğitimdeki sorunları da açıkladığımız projelerimizle biz çözeriz. Gençlerimizin daha özgür, geleceğe daha güvenle baktığı bir Türkiye olmasını isteğimiz için Bay Kemal’i 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.” diye konuştu. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun ile Milletvekili Adayları Muharrem Naci Temiz ve Şaban Karaaslan da, sokaktaki büyük değişimi gördüklerini, halkın büyük bir çoğunluğunun Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini ifade ettiler.

GAZİLERDEN KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK

Toplantıya katılan Sarıyer Muharip Gaziler Derneği üyeleri de, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimde Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini açıkladı. Salondan büyük alkış aldı.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank