Connect with us

Genel

Derya Avcı, DP’den Şişli Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Published

on

blank

Uzun yıllar Sivil Toplum Kuruluşlarında mücadele eden, emeğin hakkını yılmadan savunan Derya Avcı, Demokrat Parti Şişli’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden emekli, BASK İstanbul Eski İl Başkanı ve TEÇ-SEN İstanbul önceki dönem 1 nolu şube başkanı Derya Avcı, Demokrat Parti Şişli’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Yaşamını sivil toplum kuruluşlarına, emek mücadelesine adayan 47 yaşındaki Avcı, “Bir emekçi olarak, yaşamım boyunca her zaman emekten, emekçiden yana oldum. Emekçinin hakkını savunmak için yıllarca mücadele ettim. Çünkü insanlarımızın hep daha iyi bir yaşam sürmesini istedim.

”İNSANLARA DOKUNACAK PROJELERİM VAR”

Hayata geçirmek istediğim, insanlara dokunacak güzel projelerim var. Şişli, İstanbul’un hem en güzel, hem de en yoğun ilçelerinden biri. Daha güzel yaşanılabilir Şişli için, kadınlara ve çocuklara daha fazla sosyal yaşam alanı sunabilen bir Şişli için yola çıktık. Aday adaylığımda bana destek olan tüm partililerime, dostlarıma teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

blankblank