Connect with us

Genel

Ebru Saka Balcı Bahçeköy’e Muhtar Adayı oldu

Published

on

blank

Doğma büyüme Bahçeköylü olan, mahallenin yapısını, sorunlarını iyi bilen Ebru Saka Balcı, Bahçeköy Merkez Mahallesi Muhtarlığı‘na aday olduğunu duyurdu.

31 Mart 2024 yerel seçimlerine doğru giderken Sarıyer’in bazı mahallelerinde muhtar adayları belli olmaya başladı. Doğma büyüme Bahçeköylü olan, mahallesinin yapısını, sorunlarını yakından bilen Ebru Saka Balcı, Bahçeköy Merkez Mahallesi Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı. Her kesimin temsil edildiği, tazelenmiş ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile yola çıktığını belirten Balcı, ”Cumhuriyeti’mizin 100. Yılında muhtar adaylığımı açıklamak benim için büyük bir onur. Doğduğum ve yaşadığım yerin kültürünü yakından tanıyor, ihtiyaç ve önceliklerini biliyorum. Mahalle temsiliyetini ön plana çıkararak ilgili kurumlarla kişiler arasında bir köprü kurmak ve hizmetlerin daha etkili sunulmasını sağlamak için adayım” dedi.

“KADINLARIN, GENÇLERİN, YAŞLILARIN SESİNİ DUYURACAĞIZ”

Merkez mahallesinin fikir, endişe ve önerilerini karar alma süreçlerine dahil ederek, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışını inşa etmek istediklerini söyleyen Balcı; geri bildirim mekanizmalarıyla da kadın, genç, yaşlı ve dezavantajlı grupların sesini duyurmasını sağlamakta öncü olacağını belirtti.

Satış ve Pazarlama alanında deneyim sahibi olan Ebru Saka Balcı, evli ve iki çocuk annesi.

Click to comment

Bir Cevap Yazın