Connect with us

Genel

Erhan Vergili’den lise ve üniversite öğrencilerine destek

Published

on

blank

Sarıyer siyasetinin önemli simalarından iş insanı Erhan Vergili’den lise ve üniversite öğrencilerini memnun edecek bir destek geldi. Vergili, öğrenci akbili olan gençlere aylık akbil dolum desteği vereceğini açıkladı.

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Erhan Vergili, Sarıyerlilerin kalbine dokunmaya devam ediyor.

“Daha güzel yarınlar için bu gençlere ihtiyacımız var”

“Ülkemizin yarını olan gençlerimize destek olmak hepimizin görevidir” diyen Erhan Vergili, “Maalesef gençlerimiz eğitim ve iş hayatlarını yurt dışında sürdürmek istiyor. Türkiye’nin daha güzel yarınlara ulaşması için bu gençlere ihtiyacımız var. Dolayısıyla elimizden gelen desteği vermemiz gerekiyor. İlçemizde on binlerce lise ve üniversite öğrencisi var. Bu vesileyle de Sarıyer Belediyesi’ne çağrıda bulunuyorum. Bu gençlerimize maddi destekten barınmaya, sosyal aktivitelerden eğitime kadar birçok konuda destek olunmalı. Daha önceki projelerde olduğu gibi aylık akbil dolum desteğine de şahsım öncülük ediyor. Gençlerimiz başvuru yapmak için 0545 731 51 90 veya 0535 505 37 50 numarasını arayabilir” şeklinde konuştu.