Connect with us

Genel

GENELKURMAY YİNE ŞAŞIRTTI! NAGEHAN ALÇI’YA GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDU

Published

on

blank

Bir kafede saldırıya uğradığı iddia edilen Nagehan Alçı’ya Genelkurmay tarafından telefonla geçmiş olsun dileğinde bulunulduğu söylendi.Genelkurmay daha öncede, viagradan ölen Cumhuriyet düşmanı Akit gazetesinin genel yayın yönetmenine başsağlığı dileğinde bulunmuştu.

Hükümete yakın kalemlerden Sabah yazarı Nagehan Alçı, önceki gün Etiler’de saldırıya uğradığını iddia ederek polise suç duyurusunda bulunmuş, Alçı’ya saldırmakla suçlanan piyanist Nazlı Işıldak ise polis zoruyla götürüldüğü karakolda verdiği ifadede iddiaları yalanlamıştı. Kendisi de ‘paşa kızı’ olan Işıldak, Alçı’ya Balyoz ve Ergenekon kumpaslarının olduğu dönemde yaptığı açıklamaları hatırlatarak “Bank Asya’dan krediyle alarak oturduğunuz yalıda vicdanınız nasıl rahat ediyor?” diye seslendiğini söyledi. Işıldak, iddia edildiğinin aksine Nagehan Alçı’ya tehdit ve hakaret içerikli herhangi bir şey demediğini de belirtti. Işıldak’ın avukatı Ümit Kaplan ise, Alçı’nın göz önünde bir isim olduğunu övgüye olduğu kadar eleştiriye de açık olması gerektiğini söyledi.

GENELKURMAY’DAN GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

Nagehan Alçı’nın kendisi gibi Sabah’ta yazan eşi Rasim Ozan Kütahyalı ise bugünkü köşesinde sözde saldırı sonrası yaşananlarla ilgili bilgi verdi. Kütahyalı, Genelkurmay Başkanlığının kendisini ve eşi Nagehan’ın telefonla aradığını yazdı. Kütahyalı “Bu çirkin olayın duyulmasıyla beraber dün Genelkurmayımız da hem Nagehan’a hem de bana hemen üzüntülerini ilettiler” açıklamasında bulundu.

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank
blank