Connect with us

Genel

GERİCİLER YİNE SALDIRDI! BU KEZ BURSA’DA!

Published

on

blank

Bursa’da Uludağ Üniversitesi Metro İstasyonu’ndan metroya binen kadın yolcuya, metrodaki başka bir yolcu tarafından “Şortlu kadının başına geleni biliyorsun, kes lan sesini o..u” şeklinde bağırıldı. Kadın yolcu, kendisine hakaretler yağdıran kişi hakkında şikayetçi oldu.

Bursa’da Uludağ Üniversitesi Metro İstasyonu’nda metroya binen D.K. adlı kadın yolcu, 50 yaşlarındaki bir yolcu tarafından tehdit edildi.

Sabah 9.00 sularında metroya binen D.K., 50 yaşlarında bir adamın, 20 yaşlarında bir çocuğa kulaklıkla yüksek sesli müzik dinlediği gerekçesiyle ağza alınmayacak küfürler sarf ettiğini dile getirdi.

Bu duruma bir kadın yolcu tarafından tepki gösterilmesinin ardından 50 yaşlarındaki şüpheli şahıs bu kez kadın yolcuya İstanbul’da şort giydiği için saldırıya uğrayan Ayşegül Terzi’yi hatırlatarak “Şortlu kadının başına gelenleri biliyorsunuz, hala konuşuyorsunuz, kes lan sesini” diyerek tehditte bulundu.

Olaya şahit olan D.K., yolculara küfürler savuran şahsa tepki gösterince bu kez de kendisi hedef olurken “kes lan sesini o…u” şeklinde sözlü saldırıya uğradı.

Olayın ardından Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunan D.K., şüpheli şahsın tespitini ve yargılanmasını talep etti.

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank