Connect with us

Genel

İmamoğlu Sarıyer’de Kent Lokantası açacak

Published

on

blank

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer’in Rumeli Hisarı Mahallesi’nde yeni Kent Lokantası’nı hizmete açıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ekonomik koşullarla baş etmeye çalışan, başta öğrenciler ve dar gelirli çalışanlar olmak üzere İstanbul halkının ucuz ve sağlıklı yemeğe ulaşımı için kent lokantalarını hayata geçirdi. İstanbul genelinde sayıları 8’e ulaşan kent lokantaları Çapa, Bağcılar, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar, Avcılar ve Sultanahmet’te hizmet veriyor.

DOKUZUNCUSU SARIYER’DE

Halk tarafından çok yoğun ilgi gören ve İmamoğlu yönetimindeki İBB tarafından hayata geçirilen kent lokantalarına bir yenisi, üniversite öğrencilerinin de yoğun olarak yaşadığı Sarıyer’in Rumeli Hisarı Mahallesi’nde ekleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun açılışını yapacağı Hisarüstü Kent Lokantası, yarın (23 Mayıs 2023 Salı) saat 13:00’te Sarıyer’in Rumeli Hisarı Mahallesi Boğaziçi Üniversitesi Meydanı’nda yapılacak.

GÜVELOĞLU’NDAN DAVET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, açılışa tüm Sarıyerlileri davet etti. Ayrıca açılışta, Millet İttifakı’nda yer alan tüm partilerin Sarıyer ilçe başkanlarının da yer alacağı öğrenildi.

blank
blank
blank