GenelSon Dakika

Kaymakam Özer’den Kemer Muhtarı Bayram’a ziyaret

Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, Sarıyer’in mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret etmeye devam ediyor. Özer’in bu seferki durağı ise Kemer Mahallesi Muhtarı Fulya Bayram oldu.

Koronavirüs salgınının ardından ülkemizde 1 Haziran’dan itibaren yeni normalleşme süreci başladı. Bu süreçle birlikte Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer’de, Sarıyer’in muhtarlarını tek tek ziyaret etmeye başladı. Bu kez Bahçeköy Kemer Mahallesi’nin çalışkan muhtarı Fulya Bayram’ı ziyaret eden Özer, Bayram’a yapmış olduğu çalışmalarından ötürü teşekkür etti, mahalleyle ilgili bilgi aldı.

“MOTİVASYONUMUZU YÜKSELTTİ”

Makamında Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer’i ve CHP Sarıyer eski ilçe yöneticisi Ayla Osmanoğlu Yiğit’i ağırlayan Bahçeköy Kemer Mahallesi Muhtarı Fulya Bayram, Özer’in ziyaretinin motivasyonunu yükselttiğini ifade etti. Bayram, “Sarıyer Kaymakamımız sayın Mehmet ÖZER gün içerisinde teşekkür ziyaretimize gelerek bizi onurlandırdı. Yapmış olduğumuz çalışmalarda kendisinin arkamızda olduğunu bilmek motivasyonumuzu yükselti. Biz kocaman bir aileyiz. Mahallem ve kendi adıma saygılarımı iletirim. Ayrıca ziyaretime gelen Ayla kardeşime de çok teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Bu haberi okumak isteyebilirsiniz

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı