Connect with us

Genel

Kılıçdaroğlu Balıkesir’den seslendi: Artık barışmanın zamanı

Published

on

blank

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Balıkesir’de  “Artık değişimin zamanı geldi. Yeni bir ruha yeni bir anlayışa ihtiyacımız var. Bir değişime ihtiyacımız var. Çok kutuplaştık, çok savrulduk; artık kucaklaşmanın, barışmanın zamanı” açıklamasını yaptı.  

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile Balıkesir’de mitinge katıldı.

Kılıçdaroğlu konuşmasına, “Türkiye’nin makus tarihini bu meydanda yeneceğiz, tıpkı atalarımızın yendiği gibi” diye başladı.

Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin karamsar bir ortamda olduğunu, büyük sıkıntılar olduğunu, hayat pahalılığını, gençlerdeki umutsuzluğu biliyorum. Herkesin sıkıntısı var, derdi var. 21 yıldır ülkeyi yönetiyorlar. Ama artık değişimin zamanı geldi. Yeni bir ruha yeni bir anlayışa ihtiyacımız var. Bir değişime ihtiyacımız var. Çok kutuplaştık, çok savrulduk; artık kucaklaşalım, barışmanın zamanı” diye konuştu.

blank
blank
blank