Connect with us

Genel

Sarı Platform, Başkan Genç ile kahvaltıda buluştu

Published

on

blank

Sarıyer’in etkin bir güce sahip en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan Sarı Platform Derneği, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Kilyos’ta bir kahvaltı organizasyonunda buluştu.

Sarı Platform Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın yanı sıra, DİSK İstanbul Bölge Temsilcisi Asalettin Arslanoğlu, Antrenör Osman Yıldırım ve dernek üyeleri katılım sağladı. 100 kişinin katılım sağladığı programda açılış konuşması yapan Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, Sarıyer’de yaptığı önemli hizmetlerden dolayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti.

BAKIR: SARIYER İÇİN YOLA DEVAM

Derneği Başkanı Mustafa Bakır konuşmasında, “Yönetim kurulu ve ilçemizin 18 mahallesinden katılan üyelerimize Sarıyer’e kattıkları değer ve özel çalışmaları için teşekkür ediyorum. Yaşamın her alanında birlikte olmak için, Sarıyer için yola devam” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN GENÇ: YENİDEN ADAYIM

Yeni dönemde yeniden aday olduğunu belirten Başkan Genç, hep birlikte Sarıyer’e hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek şunları söyledi; “Görevde olduğum süreçte Sarı Platform Derneği’ni takip ediyorum. Sarıyer için gerçekten hep güzel işler için uğraş veren bir sivil toplum kuruluşu olarak örnek gösterilecek bir dernek. Belediye yönetimi ve dernek olarak ortak noktamız Sarıyer’e hizmet etmek ve yaşamı ayakta tutmak. Dayanışma duygusuyla bir arada olduğumuz toplantıda en çok değindiğimiz nokta da budur.” dedi.

blank

 

blank
blank
blank