Connect with us

Genel

Sarıyer’de gündemi sarsmayan peş peşe istifalar…

Published

on

blank

Sarıyer’de farklı kurumlarda peş peşe istifalar yaşandı. Önce, Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer sürpriz bir şekilde görevinden istifa etti. Bir gün sonra ise Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Selçuk Kavaloğlu istifa ettiğini duyurdu. Peş peşe bu iki istifa ise Sarıyer gündemini sarsmadı.

Sarıyer’de sürpriz bir şekilde peş peşe istifalar yaşandı. İlk olarak Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, görevinden istifa ettiğini, yaşamına özel sektörde devam edeceğini duyurdu. Ardından Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Selçuk Kavaoğlu’nun istifa haberi geldi. Temmuz ayında Sarıyer Spor Kulübü Başkanı seçilen ve seçildikten 5 ay sonra Olağanüstü Kongre kararı alan Selçuk Kavaloğlu’nun bir gün önce Olağanüstü Kongre’de aday olacağını duyurup, bir gün sonra kongreyi bile beklemeden istifa etmesinin, kulislerde beklenilen bir durum olduğu konuşuldu.

Bu iki sürpriz istifa ile Sarıyer gündeminin yoğun bir şekilde etkilenmesi beklenirken, geçmiş dönemlerde günlerce, hatta haftalarca konuşulan bu tür istifalar, bu sefer kamuoyunda ciddi bir etki yaratmadı.

blank
blank
blank