GenelSon Dakika

Sarıyer’deki Rus konsolosluğunda çalışan bir işçi ölü bulundu

Sarıyer Piyasa Caddesi’nde bulunan Rusya’nın İstanbul Başkonsolosluğu’nun misafirhane köşkünün tadilatında çalışan yabancı uyruklu bir işçi, odasında ölü olarak bulundu.

Edinilen bilgilere göre olay, Piyasa Caddesi üzerinde bulunan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu’nun Rus diplomatların konaklaması için kullanılan misafirhane köşkünde saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Köşkün tadilatında çalışan yabancı uyruklu bir işçi, odasından çıkmayınca arkadaşları odasına girdi. Arkadaşlarının odada hareketsiz yattığını ve ağzında kan olduğunu gören işçiler, durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ismi öğrenilemeyen yabancı uyruklu kişinin öldüğünü belirledi. Polis ekipleri hemen odayı muhafaza altına alarak olay yeri inceleme polisine haber verdi. Olay yeri inceleme ekipleri ölen işçi üzerinde ve odasında uzun süre incelemelerde bulundu. Polisin incelemesinin ardından ceset, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Polisin olayla ilgili geniş çaplı soruşturması sürüyor.

blank
Etiketler

Bir Cevap Yazın

Bu haberi okumak isteyebilirsiniz

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı