Connect with us

Genel

VATANDAŞLARI ÇİLEDEN ÇIKARTAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ SARIYER’DE DEVAM EDECEK…

Published

on

blank

İstanbul’da dün etkili olmaya başlayan fırtına ve yağışla birlikte birçok bölgede yaşanan elektrik kesintilerinin, BEDAŞ’ın yaptığı duyuru sonrasında devam edeceği açıklandı.

İstanbul’da dün yağış ve fırtınayla birlikte elektrik kesintilerinin yaşanması, vatandaşlara zor anlar yaşattı.Enerji Bakanlığı açıklama yaparak hava şartları nedeniyle ulusal elektrik şebekesinden yeterli elektrik alınamadığı ve İstanbul’un birçok bölgesinde elektrik kesintisi yaşandığını duyurmuştu.Ne yazık ki, İstanbullu vatandaşların hayatını kabusa çeviren elektrik kesintilerinin bugün de devam edeceği açıklandı.

İşte 30-31 Aralık tarihlerinde Sarıyer ilçesinde elektrik kesintilerinin yaşanacağı noktalar:

KİREÇBURNU Mh., ADA. Sk., PROF.DR AYKUT BARKA Cd., ALPARSLAN Sk., AKGÜL Sk., ÜLKER Sk., DUYGU Sk., MEHMET EFENDİ ÇIKMAZI Sk., SÜMBÜL Sk., AKPINAR Sk., AKDENİZ Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:00-13:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

AYAZAĞA Mh., 208. Sk., 131. Sk., 130. Sk., 128. Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında 13:00-16:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank