Connect with us

Kültür

REİNA’NIN YERİNE O PROJE HAZIRLANIYOR

Published

on

blank

Yılbaşındaki vahim saldırıdan sonra bir daha kapılarını açmamak üzere kapanan Reina’nın yerine, mal sahibi olan Doğuş Grubu’nun kendi işletmesini açacağı belirtildi.

Habertürk gazetesi yazarı İpek Dural’ın haberine göre, yılbaşındaki vahim terör saldırısından sonra kapılarını açmamak üzere kapatan Reina’nın yerine, mal sahibi olan Doğuş Grubu’nun kendi işletmesini açacağı belirtildi.

İpek Dural’ın haberle ilgili yazısının bölümü şöyle:

“Dün sabah itibarıyla bir devir tamamen kapandı. Yılbaşında gerçekleşen kanlı terör saldırısının ardından kapılarını bir daha açmamak üzere kapatan Reina, belediye ekipleri tarafından, ‘mevzuata aykırılık’ gerekçesiyle tamamen yıkıldı.

Öte yandan Reina’nın yerine, mal sahibi olan Doğuş Grubu da kendi işletmesini açmak için hazırlıklara başladı.

OTELDEN VAZGEÇİLDİ

Sektörde Doğuş’un burayı otel yapacağı konuşuluyordu ama aslında, Reina’nın olduğu yere, d.ream (Doğuş Restaurant and Entertainment and Management) tarafı, Fenix, Le Petit Maison, Zuma, Da Mario gibi kendi markalarını buluşturacakları bir proje planlıyor.

KENDİLERİ AÇIKLAYACAK

Henüz aynı çatı altına toplayacakları restoranlar netleşmedi, Doğuş Grubu konuyla ilgili yakın zamanda bir açıklama yapacak zaten.

Reina’nın bir dünya markası olmasında konumu önemliydi ama esas önemlisi işletme mantığıydı. Mehmet Koçarslan ve işletme ortağı Ali Ünal tam 16 yıl boyunca Reina’yı dünya şampiyonlar liginin zirvesinde tuttular. Umarım Doğuş da burada aynı başarıyı yakalar.”

Click to comment

Bir Cevap Yazın