Connect with us

Genel

Dünya E-Basın Konseyi Emirgan Sheesha’da toplandı

Published

on

blank

Gazeteci Hasan Taşkın’ın Genel Başkanlığı’nı yaptığı Dünya E- Basın Konseyi, Emirgan Sheesha Cafe’deki sabah kahvaltısında Sarıyer’in yerel basınıyla bir araya geldi.

İş insanı ve Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Koray Büyükasar’ın sahibi olduğu Emirgan Sheesha Cafe, önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Dünya E- Basın Konseyi’nin düzenlediği sabah kahvaltısında önemli isimler bir araya geldi. Toplantıya Dünya E-Basın Konseyi Genel Başkanı Hasan Taşkın, Genel Başkan Yardımcısı Ali Büyükasar, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Başkan Yardımcısı Ertan Özyiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri, ile Sarıyer’in yerel basın mensupları katıldı. Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Çetin Ali Aytaç ile Sarıyer Aktüel dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Celalettin Küçük de kahvaltıda yerini aldı.

BÜYÜKASAR: ULUSLARARASI PROJELER HAYATA GEÇİRİLECEK

Sarıyer Sheesha Cafe’deki toplantının açılışında konuşan DEBK Konseyi Yüksek Kurulu Başkanı Ali Büyükasar, Dünya E-Basın Konseyi’nin yeni hedefleri için toplandıklarını ve yeni hedefler belirleyeceklerini ifade etti. Bu hedefler içerisinde Uluslararası projelerin hayata geçirileceğini, bu projeler üzerinde de çalışma yürüttüklerini ifade etti.

Toplantıya DBEK Belçika Temsilcisi İbrahim Arif Tankuş, Almanya Koordinatörü Rasim Saka ve İl Temsilcileri de katıldı. Kahvaltılı toplantı sonrasında ise hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.