GenelSon DakikaSpor

Beyaz Martıların koronavirüs test sonuçları belli oldu

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm liglere verilen ara, TFF’nin yaptığı açıklamalarla şimdilik sona eriyor. Yeniden antrenmanlara başlamak için hazırlıklar yapan kulüpler ise futbolcu, antrenör ve personellerine covid-19 testi yaptırtıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de ligler Mart ortasından itibaren süresiz olarak ertelenmişti. Tehlike hala geçmemişken, can kayıpları yaşanmaya devam ederken Türkiye Futbol Federasyonu’nun Haziran ortasından itibaren liglerin yeniden başlayacağını açıklaması ise kamuoyunda yeni tartışmaların fitilini ateşledi. Yeniden antrenmanlara başlamadan önce covid-19 testi yaptıran takımların bazılarında birçok oyuncu ve takım personelinin testi pozitif çıktı. Tartışmalar ise daha da büyüdü.

SARIYER’DE SEVİNDİREN HABER

Beyaz Martılar, antrenmanlar öncesinde futbolcu, antrenör ve personellerine covid-19 testi yaptırttı. Merakla beklenen sonuçlardan ise sevindirici haber geldi. Sarıyer’in toplam 43 kişilik ekibinde covid-19 testinin negatif çıktığı açıklandı.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Bu haberi okumak isteyebilirsiniz

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı