GenelSon DakikaSpor

Hayrettin Dereli: İnandık, başardık

Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi ve Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Dereli, yeniden Sultanlar Ligi’ne yükselmeyi başaran Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile ilgili bir mesaj yayınladı.

3 sezon önce Sultanlar Ligi’ne veda eden, geçen yıl ise Sultanlar Ligi’ne son maçta çıkma fırsatını kaçıran Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle liglerin ertelenmesinin ardından final maçlarını oynayamamıştı. Ancak daha sonra TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın voleybol ligleriyle ilgili yaptığı açıklama ile 2019/20 sezonu 1. Lig Takımlarından Finale kalan 4 takımın “şampiyonluk seçilmeden” Sultanlar Ligi’ne yükseltilmesine karar verilmişti.  Bu karara göre Yarı Finali kendi grubunda lider tamamlayan Sarıyer Belediyespor ise 2020/21 sezonunda Vestel Venüs Sultanlar Ligi’ne yükselmeye hak kazanmıştı.

“ŞİMDİ YENİ HEDEFLER ZAMANI”

Yaşanan bu zaferin ardından bu süreçte ciddi emekleri bulunan Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Dereli, “İnandık, başardık. Şimdi yeni hedefler zamanı” diyerek bir mesaj yayınladı.

Dereli, “Sarıyer Belediyespor olarak, 3 sezon aradan sonra yeniden hak ettiğimiz yere dönmenin huzuru ve gururu içindeyiz. Kulübümüzün 30. yılında bu yükselişi elde etmiş olmak da bizler için ayrı bir mutluluk oldu. Verilen her emeğin tek tek karşılığını aldığımız bir sezon yaşadık. Tabi ki bu emeğin gerçek kahramanları ekibimiz. Hepsini kutluyorum. En çok da sahada ter döken kızlarımı. Eller birleşince yüklerin nasıl hafiflediğini ve gerçek başarının kaçınılmaz olduğunu gösteren yapımızı her zaman sağlam tutacağız. Şimdi yeni hedefler zamanı…” ifadelerini kullandı.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Bu haberi okumak isteyebilirsiniz

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı