Connect with us

Genel

Ayazağaspor ve Kilyosspor’dan Büyük Gurur

Published

on

blank

Sarıyer’in 1. Amatör Lig’de mücadele eden ekiplerinden Ayazağaspor ve Kilyosspor, mücadele ettikleri gruplarında şampiyon oldular ve Süper Amatör Ligi’ne çıkmayı başardılar.

Sarıyer’in 1. Amatör Lig’de mücadele eden takımlarından Kilyosspor ve Ayazağaspor, mücadele ettikleri gruplarından çıkmayı başararak, adlarını daha önce de mücadele ettikleri Süper Amatör Ligi’ne yeniden yazdırdılar. 1. Amatör Ligi 8. Grup’ta mücadele eden Kilyosspor, topladığı 41 puanla grubunu ikinci sırada tamamlayarak Süper Amatör Ligi’ne yükselirken, 1. Amatör Ligi 10. Grup’ta mücadele eden Ayazağaspor da, topladığı 46 puanla grubunu ikinci sırada tamamladı ve Süper Amatör Ligi’ne yükselmeyi başardı.

AYAZAĞALILARDAN TEŞEKKÜR

Şampiyonluğunu kutlayan Ayazağa Taraftarlar Derneği, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda, “Öncelikle Yönetim, teknik kadro ve futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Sezon başı kısıtlı bütçelerle takım yapan bu oyuncu gurubunu binbir zorlukla bir araya toplayan ve ligin ilk yarısına kadar takımın başında olan abimiz Hasan Tanış’a teşekkür ve tebrik ederiz.Bu şampiyonluğun baş mimarlarından bir taneside sensin Hasan Hoca ?

Ligin 2. Yarısı takımı devr alan Serdar Hocaya da ayrıca teşekkür eder ve tebrik ederiz. Bizlere bu güzel duyguları yaşatan her kimin emeği varsa Allah razı olsun

Gelelim bize;

Bütün organizasyonları kendi imkanlarımızla değerli insanların vermiş oldukları desteklerle kendimize yakışan bir şekilde yapmak için çabaladık kime gittiysek niyetimizi bildikleri için hiçbir zaman geri çevrilmedik. Bu semtte oturan herkes AYAZAĞASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ bünyesindedir bizim gözümüzde; emek veren kardeşlerimize, abilerimize herkese tek tek teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sene kaldığımız yerden devam ?” denildi.

SÜPER AMATÖR BEKLE BİZİ

Şampiyon olarak Süper Amatör Ligi’ne yükselmeyi başaran Kilyosspor da, sosyal medya hesabından şampiyonluğunu kutladı. “En mutlu anımızda bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. ŞANLI TARAFTAR ŞANLI TAKIM YAŞASIN KİLYOS SPOR.. SÜPER AMATÖR BEKLE BİZİ.” mesajı paylaşıldı.

BİR YENİKÖYSPOR DAHA NEDEN OLMASIN?

Osman Yıldırım’ın teknik direktörlüğünü yaptığı ve BAL Ligi’ne çıkmak için mücadele verdiği Yeniköyspor, 2003 yılında 3. Lig’e yükselmeyi başararak, Sarıyer Spor Kulübü’nden sonra Sarıyer’in ikinci profesyonel takımı olma başarısını göstermiş ve iki sezon boyunca 3. Lig’de mücadele etmişti. Geçen sezon Osman Yıldırım yönetiminde final maçında kaybederek BAL Ligi’ne çıkmayı kaçıran Yeniköyspor, hocası Osman Yıldırım ile istikrarını koruyarak BAL Ligi’ne çıkma mücadelesi veriyor. Yeniköylüler, takımlarının önümüzdeki sezonlar içersinde yeniden 3. Lig’e çıkması hayalini kuruyor.

Ayazağaspor ve Kilyosspor’da neden bir Yeniköyspor olmasın?

blank
blank
blank