Connect with us

Genel

Başkan Genç’e çocuklardan büyük sevgi

Published

on

blank

Hafta sonu programına Darüşşafaka ve İstinye Mahallesi’nden başlayan Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, ziyaretlerinde çocukların sevgisiyle karşılaşıyor. Darüşşafaka Mahallesi’nde seçim ofisini açan Başkan Genç’e esnaf ziyareti sırasında çocuklar kendi yaptıkları resimleri hediye etti.  İstinye semt pazarı ziyaretinde ise Derbentsporlu minik sporcular tezahüratlar eşliğinde Başkan Genç’e olan sevgilerini gösterdi.

Seçildiği ilk günden itibaren 7’den 70’e halkın gönlünde yer tutan, her daim onların yanında olan Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Başkan Adayı Şükrü Genç, halkıyla kucaklaşmaya devam ediyor. Sarıyer Merkez Mahallesi’nden sonra Darüşşafaka Mahallesi’nde seçim ofisinin açılışını gerçekleştiren Başkan Genç, Darüşşafaka Mahallesi esnafını ve İstinye Semt Pazarı’nı ziyaret etti. Yağmur Sena ve Ahsen kardeşlerin kendisine hediye ettiği resimler karşısında duygulanan Başkan Genç, hep saklayacağının sözünü verdi. İstinye Semt Pazarı’nı ziyareti sırasında Mevlana Parkı’nda antrenman yapan Derbent Spor Kulübü’nün futbolcu çocuklarının tezahüratlar eşliğinde karşıladığı Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, geleceğin başarılı topçuları ile hatıra fotoğrafı çekilerek onlarla birlikte kaleye şut çekti.

Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, İstinye Semt Pazarı’nda pazarcı esnafının ve vatandaşların taleplerini dinledikten sonra Darüşşafaka Mahallesi’nde bulunan Yaşam Evi’nde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

 

blank
blank
blank