Connect with us

Genel

Başkan Genç’ten CHP Sarıyer’e “Hayırlı olsun” ziyareti

Published

on

blank

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer’in 38. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanı seçilen Muharrem Volkan Yıldız’a ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette yapılan konuşmalarda başkanlar, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP’nin 38. Olağan Kurultayı sonrasında CHP Sarıyer İlçe Başkanı Muharrem Volkan Yıldız’a ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay ve Nadir Günday, Sarıyer Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyeleri, ilçe yöneticileri, CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç ve Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Adnan Ayber yer aldı.

“YEREL YÖNETİM ANLAYIŞINI EN İYİ UYGULAYAN BELEDİYEYİZ”

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Genç, “CHP’nin yerel yönetim anlayışını Türkiye’de en iyi uygulayan belediyeyiz. 15 yılda Sarıyer’e çok iyi hizmetler verdik ve bir güven oluşturduk. Bu güveni kaybetmeden çalışmamız gerekiyor. Emeklerin heba olmaması lazım. Kazanımlarımızı topluma iyi anlatmalıyız ki bu kazanımları kaybetmeyelim. Diğer ilçeleri de kazanarak ve büyükşehirde meclis çoğunluğunu kazanmak için herkese çok büyük görevler düşüyor.” ifadelerini kullandı.

“İBB’NİN SARIYER’DE ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLERİ VAR”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıyer’e kazanımlarını en iyi anlatan belediye olduklarını vurgulayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ” ‘Sarıyer İBB ile tanıştı’ sloganıyla alanda sürekli anlatıyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıyer’e çok önemli ve ciddi kazanımları var. Atatürk Kent Ormanı, Büyükdere Fidanlığı ve daha birçok çalışma var, bunların hepsi çok önemlidir. Bunları örgüt olarak herkese en iyi şekilde anlatıp, kazandığımız mevzileri daha da büyütmek zorundayız.” dedi.

YILDIZ: SARIYER’DE 2009’DA BAŞLAYAN BİR HİKAYE VAR

Ziyaretinden dolayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür eden CHP Sarıyer İlçe Başkanı Muharrem Volkan Yıldız, “Sarıyer’de 2009’da başlayan bir hikaye var. 8 bin 500 ile başlayan oy farkı, 2014’te 25 bine, 2019’da ise 30 bine çıktı. Her defasında oyların sürekli arttırılmasıyla birlikte yakalanan bir başarı var. Yine kazandığımız Büyükşehir Belediyesi başarısı var. Burada üstümüze düşen tarihi sorumluluk, oyumuzu daha da yükselterek ve meclis üye sayımızı daha da arttırarak bu çıtayı daha da yukarıya taşımaktır. Sarıyer sınırlarında partimizin bayrağının dalgalanması bizim için büyük bir onurdur, gurur kaynağımızdır. Burada herkesin büyük emekleri var. Belediye Başkanımız Şükrü Genç’in de her defasında oyunu arttırarak her seçimden başarıyla çıkması, araştırılması gereken bir durumdur. Birlik ve beraberlik içerisinde adayımız belirlendikten sonra Sarıyer’de dördüncü dönemimizi, İstanbul’da da ikinci dönemimizi daha güçlü bir şekilde devam ettireceğiz.” diye konuştu.