Connect with us

Genel

Başkan Genç’ten İBB’ye teşekkür

Published

on

blank

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, etkili olan kar yağışına karşı İBB ekipleriyle ortak hareket ederek bir çalışma yürüttüklerini ifade etti ve İBB’ye teşekkür etti.

Çalışmaları takip eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle koordineli çalışma yürüttüklerini belirterek teşekkür etti. Başkan Genç, “ Şu an sokağa çıkma yasağı olması nedeniyle sokaklar boş olsa da yarın sabah mesaisine başlayacak vatandaşlarımızın herhangi bir sıkıntı yaşamaması adına başta ana yollar olmak üzere açık tutmak için sahadayız. Tuzlama ve küreme çalışmalarımız sabahın erken saatlerinden itibaren devam ediyor. Olumsuz hava şartları nedeniyle devrilen ağaçlara da müdahale ediyoruz. Aynı zamanda sokak hayvanlarımız için de besleme çalışmalarımızı sıklaştırdık. Lütfen vatandaşlarımız da  araçlarını çalıştırmadan önce araçlarının kaputuna vurarak hayvan dostlarımıza zarar gelmesini önlesinler. Bu yağışlarla barajlarımızın dolmasını umuyoruz” dedi.

1 Comment

1 Comment

  1. Meftun Gurdallar

    19 Ocak 2021 at 09:24

    Sayın başkandan Boğaziçi İmar müdürlüğü tarafından durdurulan Dede Korkut sokağin açılması işlemleri için de İBB ile işbirliği sağlamasını rica ediyoruz. Yolumuz işgal altında. Evlerimiz heyelan riski altında. Sarıyer Belediyesi’nin yapmaya çalıştığı istinat duvarını Boğaziçi imar yıkıyor. Hani uyum, hani hizmet, hani güzel şeyler nerede?

Bir Cevap Yazın