Connect with us

Genel

Ersin Özer’den Ramazan Bayramı mesajı

Published

on

blank

Sarıyer Belediye Meclisi’nde CHP’nin Grup Başkanvekili olan Sarıyer siyasetinin genç, dinamik, sevilen ismi Ersin Özer, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde CHP Sarıyer’de kontenjandan meclis üyesi seçilen, çevresinden büyük bir destek alan, Sarıyer siyasetinin aktif, dinamik, sevilen ismi Ersin Özer, Sarıyer Belediye Meclisi’ndeki ilk oturumun ardından CHP’nin Sarıyer Belediye Meclisi’nde Grup Başkanvekili seçildi. Sarıyer ve Sarıyer dışından birçok tebrik mesajı alan Özer, “Sarıyer’imiz için, Sarıyerlilerimiz için çok çalışacağız. Halkımızın desteği, tebrik mesajları beni çok onurlandırdı. Herkese çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj da yayımlayan Ersin Özer, şunları söyledi:

Degerli ARKADAŞIM

31 Mart günü yapılan yerel seçimlere ittifaksız giren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) resmi olmayan sonuçlara göre 1977’deki genel seçimden sonra ilk kez birinci parti konumuna yükselerek kendi açısından tarihi bir “zafere” imza atmıştr.

İktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ise yarışı ikinci sırada tamamladı ve yaklaşık 22 yıllık iktidarında ilk kez seçim yenilgisi almıştır.

Bu bir partinin yenilgisi değil aslolan CHP’sin ve ALTI OK’a olan milletin güvenidir.

Biz savaş meydanlarında kurulmuş bir parti olduğumuzu unutmaması gereken bir partinin mensuplarıyız.

Biz ülke kurmuş, devrimler yapmış bir partinin neferleri olduğumuzu bilerek umutsuzluğu hem kendi hayatımızdan hem ulkemizden söküp atacak olan köprüleriz.

Gelmeyen Baharın gerçekten geldiği ve ülkemize YAZ MEVSİMİN’nin getireceği daha güzel günlere erişmenin kapısınin aralandığı bu günlerde hem Ramazan Bayramimizin, hem secim bayrağımızın önce yol arkadaslarim olan sizlere ve ailelerinize sonra tüm ülkemize mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

SAYGILARIMLA
CHP MECLİS GRUP BAŞKANVEKİLİ
ERSİN ÖZER

ERSİN ÖZER KİMDİR?

Ersin Özer, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Ardahanlıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Lojistik şirketi ile faaliyet yürütmektedir. 2002 Target Group Supervisor, 2004/2012 DHL Worldwide Bölge Müdürlüğü görevi sonrası kendi lojistik şirketini kuran Ersin Özer, Sultanahmet Worldwide Cargo Lojistik sahibidir.

Sarıyer Ardahanlılar Dernek Başkanı, Mahalleler Birliği PTT Evleri Dernek Başkanı, Ardahan Federasyonu ARDA-FED üyesi, Kozdere Özkanspor Kurucu Üyesi ve yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

CHP bünyesinde Gençlik Kolları yöneticiliği, Gençlik Kolları Başkanlığı, Mahalle Başkanlığı, Kongre Delegeliği, 2019 Meclis Üyesi Adaylığı, 2019 CHP Sarıyer İlçe Başkan Adaylığı, İl ve Kurultay Delegeliği, 2024 Kontenjan Meclis üyesi görevlerini üstlenmiştir.