Connect with us

Genel

FLAŞ HABER: SARIYER’DE YAŞANAN ŞEREFSİZ POLEMİĞİNDE O KİŞİNİN İSMİ AÇIKLANDI

Published

on

blank

İstanbul Gazetem’in haberine göre,  geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de düzenlenen bir etkinlikte “Şerefsiz” polemiğinin yaşandığı gündeme bomba gibi düşerken, gazetede bugün haberin 2. bölümü yayınlandı ve bahsedilen kişinin ismi açıklandı.

İstanbul Gazetem’in yaptığı ve yayınladığımız “Sarıyer’de Şerefsiz Polemiği” başlıklı haberin ikinci geldi ve bu haberde bahsedilen kişinin ismi açıklandı.

İşte gündeme bomba gibi düşen İstanbul Gazetem’in o haberi:

Sarıyer’de “Kim bu şerefsiz? sorusundan sonra telefon trafiği yaşayan İstanbul Gazetem Sarıyer ofisi bir gerçeği daha ortaya çıkarttı. Hem bu şerefsizin ismini öğrendik, hemde ahlaksız biri olduğu da ortaya çıktı.

İşte bizleri arayan iddasını anlatan, G.A’nın açıklamaları “Olay günü bende Sarıyer’de aynı yerde bulunmaktaydım. Zaten olay yanımda oldu. Çünkü, sizin “Şerefsiz” olarak isimlendirdiğiniz pisliğin peşindeydim. Onu ben rezil edecektim ki; o öne çıkan arkadaş tüm intikamımı aldı. O şerefsizin ismi L. P.’dir. Bir sene önce tanışmıştık. Çalıştığım iş yerine iş almak için gelmişti. Tanıştık sohbet ettik birbirimizden hoşlandık. Hatta Eylül ayı gibi artık karı koca olmuştuk. Fakat bir gün telefonunda fotoğraflar yakaladım. Sorduğumda eşi olduğunu, boşanacaklarını anlattı. Araştırdığımda her kıza aynı yalanı söyleyen şerefsizin teki olduğunu öğrendim. Keşke baştan bana evli ve iki çocuk babası olduğunu söyleseydi, Allah acısını çıkartıyor , tüm Sarıyer bu rezil herifin gerçek yüzünü görsün artık.” dedi .

G.A.’nın itiraflarının gerçekçilik payını bilemediğimiz için Gazete ilkelerimizin gereğince isimleri ve olay yerlerini saklı tutmayı uygun gördük. Neticede “Şerefsiz” de olsa suçu ispat edilene kadar herkes masumdur. 

İnanın bu haberimizin tüm ulusal basın haberlerinden çok okunacağından eminim. sonuçta bu şerefsizin kim olduğunun bilen yüzlerce telefon aldığımız kişiler halen onun suratına gülerek sen en iyisisin, en başarılısın demeyi ihmal etmiyorlar. Anlaşılan bu şerefsizin maceraları seri bir yayın olacak. Serileri takip etmeyi unutmayın .

Hayat gerçekten çok kirlenmiş.

Siz değerli okuyucularımıza temiz kişilerle temiz bir hayat dilerim. (İstanbul Gazetem)

Click to comment

Bir Cevap Yazın