Connect with us

Genel

İYİ Parti Sarıyer’den CHP Sarıyer’e ziyaret

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve ekibi, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı görevine atanan Ahmet Güveloğlu ve yönetimini ziyaret etti.

Sevim Yalınkılıç’ın Milletvekili Aday Adaylığı için ilçe başkanlığı görevini bırakmasının ardından yeni yönetim kadrosuyla birlikte ilçe başkanlığı görevine atanan Ahmet Güveloğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor. Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve yönetim kadrosu da, Millet İttifakı’nda ve Altılı Masa’da ortağı olan CHP’nin Sarıyer İlçe Başkanlığı görevine atanan Ahmet Güveloğlu’na ve yeni ilçe yönetimine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. CHP Sarıyer’in Büyükdere’deki ilçe binasında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İbrahim Temur ve yönetim kadrosu ekibi, Güveloğlu’na ve yeni atanan yönetime görevinde başarılar diledi, misafirperverlikleri için teşekkür etti. Güveloğlu ve ekibi de, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretin ardından iki partinin ilçe başkanları ve yönetim kadroları, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı binasının önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

blank