GenelSon Dakika

Kireçburnu muhtarı Çağlar Coşkun fark yaratmaya devam ediyor

Kireçburnu Mahallesi Muhtarı Çağlar Coşkun, koronavirüs salgının yaşandığı bu zorlu günlerde yaptığı çalışmalarla fark yaratmaya devam ediyor. Nostaljik minibüste vatandaşlara ekmek dağıtan Coşkun’un bu çalışmasına, Halk TV’nin sevilen programı Ayşenur Arslan’la Medya Mahallesi’nde de yer verildi.

Sarıyer’in efsane dizi Leyla ile Mecnun’la özdeşleşen mahallesi Kireçburnu, koronavirüs salgınının yaşandığı ve birçok insanın her gün yaşamını yitirdiği bu zorlu ve sancılı günlerde farklılığıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden başarıyla ayrılarak Kireçburnu Mahalle Muhtarı seçilen Çağlar Coşkun, çalışkanlığıyla ve azmiyle mahalle sakinlerinin takdirini topluyor. Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağının da uygulandığı bu günlerde Coşkun, nostaljik minibüsle vatandaşlara ekmek dağıttı. Ekmek dağıtımını megafonla seslenerek yapan Çağlar Coşkun’un bu çalışması yılların programı Medya Mahallesi’nin de gündemine geldi.

blank

23 NİSAN’DA KONSER ORGANİZASYONU YAPTI

Koronavirüs salgını nedeniyle 100. yılında evlerde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için anlamlı bir organizasyon düzenleyen Çağlar Coşkun, şarkıcı Murat Yaprak’ın Kireçburnulularla buluşmasını sağladı. Yaprak, profesyonel sistemle kendine ait şarkılarını balkonundan seslendirdi. Ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla 23 Nisan coşkusu tüm Kireçburnu’nda yaşanmaya devam etti.

blank

blank
Etiketler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı