Connect with us

Genel

LAM: ERDOĞAN REFERANDUMU KAYBEDECEK…

Published

on

blank

ABD’nin çiçeği burnunda Başkanı Donald Trump’ın 8 Kasım seçimlerinden başarıyla çıkacağını tahmin eden birkaç isimden biri olan Hong Kong’lu falcı, “Erdoğan, güçlerini artırmayı hedefleyen Nisan referandumunu kaybedecek” dedi.

CNN International’ın haberine göre; 20 yıldan bu yana yüz ve avuç okuyan ve Çin Zodyağı’na bakan ünlü falcı Lam’ın Türkiye’ye ilişkin de tahmini var.

ABD’nin çiçeği burnunda Başkanı Donald Trump’ın 8 Kasım seçimlerinden başarıyla çıkacağını tahmin eden birkaç isimden biri olan Hong Kong’lu falcı Lam, at yılında dünya gelen Erdoğan’ın doğum günündeki astrolojik elementin su olduğunu söyledi ve baharın bu grup için hiç de iyi çıkmayacağını ifade etti. Zira baharda çiçekler açar ve bütün suyu alır.

Lam’a göre; “Erdoğan, güçlerini artırmayı hedefleyen Nisan referandumunu kaybedecek. Erdoğan’ın gözleri, insanlardan çok fazla destek görmediğini açık ediyor. Ağzının etrafındaki çizgiler ise hükümettekilerin güvenilmez olduğunu gösteriyor. Erdoğan için iyi bir yıl olmayacak.” dedi.

Click to comment

Bir Cevap Yazın