Connect with us

Genel

Sarıyer Belediyesi’nin bayramlarda mezarlıklara ücretsiz servis hizmeti devam ediyor

Published

on

blank

Sarıyer Belediyesi, Arefe, Bayramın 1. ve 2. günü Kilyos ve Ayazağa Mezarlıklarına ücretsiz servis hizmetine devam ediyor.

Sarıyer Belediyesi, her bayram olduğu gibi bu bayramda da Kilyos, Bahçeköy, Garipçe, Rumeli Feneri ve Ayazağa Mezarlıkları için ücretsiz servis hizmetlerine devam ediyor. Vatandaşların vefat eden yakınlarını mezarlıklarda ziyaret edebilmesi adına ulaşımı kolaylaştırmak için yıllardır arefe günü ve bayramların 1. ve 2. günlerinde Kilyos, Bahçeköy, Garipçe, Rumeli Feneri ve Ayazağa Mezarlıklarına ücretsiz servis koyan Sarıyer Belediyesi, bu bayramda da ücretsiz servis hizmetine devam ediyor.

Kilyos Mezarlığına gitmek isteyenler için iki ayrı servis kalkacak. Biri Sarıyer Merkez İdo önünden kalkıp Kilyos, Garipçe ve Rumeli Feneri Mezarlığına giderken, bir diğeri ise Hacıosman Metro’dan kalkacak ve Bahçeköy güzergahı üzerinden Kilyos Mezarlığına gidecek. Yine Bahçeköy Mezarlığına gidecek olanlar, Hacıosman Metro’dan kalkan bu servislere binebilecekler. Ayazağa Mezarlığı için ise servis kalkış noktası Ayazağa Meydanı olacak.

Servisler, 09:00-16:00 arası karşılıklı her saat başı ring yapacak.

blank
blank
blank