Connect with us

Genel

Sarıyer’in DEVA’sından yoğun katılımlı çalışma

Published

on

blank

Sarıyer DEVA Partisi İlçe Başkanlığı, Sarıyer Merkez’de İstanbul İl Başkanlığı’nın da desteğiyle yoğun katılımlı bir çalışma gerçekleştirdi. Mavi Yelekleri ile alan çalışması yapan DEVA Partililer, Sarıyerlilerin de dikkatini çekti.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer’in Merkez Mahallesi’nde Mavi Yeleklerini giyerek yoğun katılımlı bir alan çalışması gerçekleştirdi. Yürüyüş öncesinde vatandaşlara çorba ikram eden DEVA Partililer, yürüyüş esnasında sık sık, “Demokrasi için can, Ali Babacan, ekonomi için can Ali Babacan, tarım için can Ali Babacan, gençler için can Ali Babacan, Türkiye için can, Ali Babacan, Türkiye’nin umutları için can Ali Babacan” şeklinde sloganlar attılar.

“TÜM DERTLERE DEVA OLMAYA GELİYORUZ”

Alan çalışmasını değerlendiren DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik, “Mavi Yelekliler ile saha çalışmamızı il başkanlığımız ile beraber bütün ilçelerde gerçekleştiriyoruz. Bugün de Sarıyer’de büyük bir katılımla, partimizin kurumsal rengi olan Mavi Yeleği giyerek, partimizin saha çalışmalarını büyük bir katılımla ilçemizde gerçekleştirdik. Ülkemizin özlediği günlere kavuşması çok yakındır. Çünkü biz tüm dertlere DEVA olmaya geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Sarıyer’in Sultanları PTT’ye set vermedi

Published

on

blank

Sultanlar Ligi‘nde Play Off mücadelesi veren Sarıyer’in Sultanları, ligin orta sıralardaki ekibi PTT‘ye karşı zorlanmadı ve salondan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Sultanlar Ligi’nde üst üste iki zorlu maçta THY’ye 3-0, Vakıfbank’a ise 3-1 mağlup olan Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Play Off iddiası için mutlak kazanması gereken mücadelede konuk ettiği PTT’yi 3-0 mağlup etti. Bahçeköy Orman Fakültesi’nde oynanan ve Sarıyer Belediyesi’nin Kilyos Sosyal Tesisleri’nde kalan depremzedelerin de izlediği mücadelede Sarıyer’in Sultanları, ilk seti 25-18, ikinci seti 25-20 ve üçüncü seti de 25-17 kazandı.

GALATASARAY’A KONUK OLACAK

21. haftayı 8. sırada tamamlayan Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 22. haftada Burhan Felek Spor Salonu’nda ligin güçlü ekiplerinden Galatasaray’a konuk olacak. Bu zorlu mücadele, 1 Nisan Cumartesi saat 15:00’te oynanacak.

Continue Reading

Genel

Derya Avcı DP’den aday adayı oldu

Published

on

blank

28 yıldır çalıştığı devlet memurluğu görevinden emekliye ayrılan Derya Avcı, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimleri öncesinde Demokrat Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldu.

BASK İstanbul İl Temsilcisi ve TEÇ-SEN İstanbul İl Başkanı Derya Avcı, 28 yıldır çalıştığı devlet memurluğu görevinden emekliye ayrılmasının ardından 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimleri öncesinde Millet İttifakı ortağı Demokrat Parti’den, “Yeter! Söz milletindir.” diyerek Milletvekili Aday Adayı olduğunu duyurdu. Uzun yıllardır sendikal faaliyetlerde aktif görevlerde bulunan Avcı, mücadelesini daha etkin bir şekilde meclis çatısı altında sürdürmek istediğini ifade etti.

blank

Continue Reading

Genel

CHP’li belediye başkanları Ankara’da toplandı

Published

on

blank

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Ankara’da düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı.

“Yerelde yaptık, genelde de başaracağız” sloganı ile açılış konuşmasına başlayan Seyit Torun’un ardından Onursal Adıgüzel seçim güvenliği konusunda bilgilendirme yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş‘ın konuşmaları ile devam eden toplantı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belediye başkanlarına hitap etmesiyle son buldu.
Basına kapalı gerçekleşen toplantı ile ilgili bilgi veren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, güçlü yerel yönetimler kavramına vurgu yapıldığını söyledi.

Yaşamın merkezinde olan yerel yönetimlerin yetki ve imkanlarının artırılması ile sorunların daha kısa sürede ve daha doğru şekilde çözüleceğinin önemli olduğunu belirten Başkan Genç, “Yerel yönetimler katılımcılığın en önemli basamağıdır. Bu nedenle de demokrasinin gelişmesi için çok önemli rol oynamaktadırlar. Ayrıca sorunların tespitini daha kolay yapmak ve sürdürülebilir bir anlayışla çözebilmektedirler. Bu temelde paylaşımların yapıldığı toplantı çok başarılı geçti” dedi.

blank

Continue Reading

Popüler

blank