Connect with us

Genel

Sarıyer’in DEVA’sından yoğun katılımlı çalışma

Published

on

blank

Sarıyer DEVA Partisi İlçe Başkanlığı, Sarıyer Merkez’de İstanbul İl Başkanlığı’nın da desteğiyle yoğun katılımlı bir çalışma gerçekleştirdi. Mavi Yelekleri ile alan çalışması yapan DEVA Partililer, Sarıyerlilerin de dikkatini çekti.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer’in Merkez Mahallesi’nde Mavi Yeleklerini giyerek yoğun katılımlı bir alan çalışması gerçekleştirdi. Yürüyüş öncesinde vatandaşlara çorba ikram eden DEVA Partililer, yürüyüş esnasında sık sık, “Demokrasi için can, Ali Babacan, ekonomi için can Ali Babacan, tarım için can Ali Babacan, gençler için can Ali Babacan, Türkiye için can, Ali Babacan, Türkiye’nin umutları için can Ali Babacan” şeklinde sloganlar attılar.

“TÜM DERTLERE DEVA OLMAYA GELİYORUZ”

Alan çalışmasını değerlendiren DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik, “Mavi Yelekliler ile saha çalışmamızı il başkanlığımız ile beraber bütün ilçelerde gerçekleştiriyoruz. Bugün de Sarıyer’de büyük bir katılımla, partimizin kurumsal rengi olan Mavi Yeleği giyerek, partimizin saha çalışmalarını büyük bir katılımla ilçemizde gerçekleştirdik. Ülkemizin özlediği günlere kavuşması çok yakındır. Çünkü biz tüm dertlere DEVA olmaya geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın