Connect with us

Genel

YEŞİLÇAMIN USTA OYUNCULARINDAN OYA AYDOĞAN HAYATINI KAYBETTİ !

Published

on

blank

Yeşilçam yapraklarını dökmeye devam ediyor.Yeşilçamın usta oyuncularından Oya Aydoğan 59 yaşında hayatını kaybetti.

Boğazına takılan yemek parçası nedeniyle aort damarı yırtılan ve 9 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veren ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın, beyninde oluşan ödem sonrası yapılan tedaviye cevap vermeyerek, tedavi gördüğü hastanede saat 07.15’te  hayatını kaybettiği haberi verildi. 1957 doğumlu olan Aydoğan bir çocuk annesiydi.

HASTANE AÇIKLAMA YAPTI

Liv Hospital Sağlık Grubu’nca yapılan yapılan açıklamada, Oya Aydoğan’ın 7 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi, hastanenin acil servisine “Akut Asendan Aorta Diseksiyonu” tanısı ile başvurduğu belilrtilerek şöyle denildi:

“Ameliyat edilmiş ve sonrasında yoğun bakımımızda tedavi altına alınmış olan Sayın Oya Aydoğan’ın sağlık durumu, 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 23.00 itibarı ile, artan beyin ödeminin sonucu olarak daha da bozulmuş, hastamızın tansiyon düşüklüğü tedaviye yanıt vermeyen şekilde seyir göstermeye başlamıştır. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, maalesef hastamız 15 Mayıs 2016 Pazar günü sabaha karşı saat 07.15’te vefat etmiştir.

Yeşilçamın usta oyuncusu Oya Aydoğan’a Sarıyer Son Baskı gazetesi olarak Allah’tan rahmet, sevenlerine ve tüm sanat camiasına ise başsağlığı dileriz !

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank