Connect with us

Siyaset

AKP’LİLERDEN KILIÇDAROĞLU’NA ÖLÜM TEHDİDİ

Published

on

blank

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda AKP’li bir meclis üyesi, adalet yürüyüşü yapan Kılıçdaroğlu için, “Bizler ümmetin liderinin, Reis’in ağzından çıkacak tek bir kelimeye bakıyoruz. Tek kelimesiyle bu hak yolda bırak senin gibi yürümeyi ölürüz, şehadet için koşar öldürürüz.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşüne ölüm tehdidi geldi. İzmir Karabağlar Belediyesi AKP’li meclis üyesi Emrullah Kavuz, CHP liderinin yürüyüşünü FETÖ, HDP, PKK destekli yaptığını ileri sürüldü.

Sosyal medyada yayımlanan videoda AKP’li Kavuz, “Bizlere Rabia işaretimizi bırakmamızı söyleyen ve bugün yürüyüş yapmaya başlayan Kemal Kılıçdaroğlu sana İzmir’den sesleniyoruz” dedi ve şu ifadeleri kullandı:

“Bizler ümmetin liderinin, Reis’in ağzından çıkacak tek bir kelimeye bakıyoruz. Tek kelimesiyle bu hak yolda bırak senin gibi yürümeyi ölürüz, şehadet için koşar öldürürüz.”

Videonun çekildiği yerde duvarda Başbakan Binali Yıldırım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafları bulunurken, gruptaki bazı kişilerin bozkurt işareti yapması ise dikkatlerden kaçmadı. Grup, videonun sonunda tekbir getirdi.

Click to comment

Bir Cevap Yazın