Connect with us

Siyaset

AYSAN, FETÖ’CÜ ERKAN KARAARSLAN’IN YENİ BİR ŞİRKETİNİ DAHA ORTAYA ÇIKARDI

Published

on

blank

Belediyelere sızan ve girdikleri belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Haldun Haşmet Aysan, FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın izini sürerken, “işbirlikçi” tayfasınında tüm pisliklerini gözler önüne seriyor… Belediyelere sızan ve girdikleri Belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

blank

Haldun Haşmet Aysan

 

İşte İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Aysan’ın sosyal medya hesabından en son paylaştıkları:

ERKAN KARAARSLAN’IN HER YERDEN ŞİRKETLERİ ORTAYA ÇIKIYOR..
ANTALYA DA KAMUSİS AŞ
ERKAN’IN ORTAĞI KİM?
FOTOĞRAFTAKİ MÜCAHİT..

14368778_1261265313918689_6646799033598257349_n1

MÜCAHİT KİM?
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi Başkanı
MÜCAHİT HADİ SEN BUNLARI YALANLA

MÜCAHİT
SEN ANTALYADA BEKAD-KAMUSİS AŞ NİN İŞYERİNDEN ANTALYA KÖRFEZİNİ SEYREDİYORSUN AMA ORTAĞIN CEZAEVİNDE OLDU MU BU ŞİMDİ…….

BELEDİYELERE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETİ ADI ALTINDA FAALİYET GÖSTEREN ve Mücahit DOĞAN, Dilek DOĞAN, Mesut DOĞAN, Mustafa AKAYDIN (Mücahitin eniştesi) ve, Hülya AKAYDIN (Mücahitin ablası) TARAFINDAN KURULAN VE DANIŞMA KURULU BAŞKANLIĞINI ERKAN KARAARSLAN’IN YAPTIĞI BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILMASI ve MERSİNDEKİ DOSYA İLE BİRLEŞTİRİLMESİ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM..

FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ VE BU ÖRGÜTE FİNANS SAĞLAMAKTAN TUTUKLU AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİĞLUNUN DANIŞMANI ERKAN KARAARSLAN’IN ANTALYADA Kİ ORTAĞI BEKAD BAŞKANI MÜCAHİT DOĞAN DAHA İLK AÇIKLAMADA BATTI..

BAKIN NE ŞİRKETLER KURMUŞLAR..

KamuSis Yazılım Bilgisayar Yönetim Danışmanlık Yayıncılık Turizm İnşaat Ticaret AŞ

Antalya Ticaret Odası Sicil:71111/73286
Kuruluş Sermayesi: 50.000TL

Kurucular : ERKAN KARAARSLAN
MÜCAHİT DOĞAN

Antalya 7.Noterliğinin 31.08.2012 tarih ve 019763 Yevmiye numarası ile anasözleşmesi tasdik edilen şirketin 04.09.2012 tarihinde tescili yapılarak 12.09.2012 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

Kuruluş Adresi: Meltem Mahallesi Ankara Sitesi No:26/5 Kat :7 D.49 Antalya

20.06.2014 tarihli Genel Kurul toplantısında şirketin mevcut adresinden taşınarak
Fener Mahallesi 1964 sokak Gazez Apt Kat 13 Daire 30 Muratpaşa /Antalya
Adresine taşınması için alınan karar Antalya 12.Noterliğinin 27.06.2014 tarih ve 17760 Yevmiye numarası ile tescil edilmiş ve 08.07.2014 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

BU ADRESTE AYNI ZAMANDA KİM BULUNUYOR?

BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi

BAŞKALARIDA VARMI DERSENİZ ELBETTE

KAMUSİS AŞ HANGİ BELEDİYELERDE GÖRÜNÜYOR..

Antalya/Kaş Belediyesi
6360 Sayılı Kanun Uygulaması KAMUSİS AŞ

Antalya/Korkuteli Belediyesi
Evsel Katı Atık Tarifelerinin Yapılması KAMUSİS AŞ

Adana/Seyhan Belediyesi
Prosedür Yönetim Sistemi KAMUSİS AŞ

Bursa/ Kestel Belediyesi
Stratejik Yönetim Sistemi Kurulması KAMUSİS AŞ

MÜCAHİT’E ERKAN’A VERDİKLERİ GİBİ 21/F DEN DANIŞMANLIK PARASI DA VEREN YOK AMA ARAŞTIRDIKÇA DAHA NELER ORTAYA ÇIKACAK..

BAK ŞU MÜCAHİT KERATASININ YAPTIĞINA….

Nerdeyse bizi suçlayacak.

Erkan Karaarslan sayesinde 26 Yaşında BEKAD Yönetim Kuruluna Başkanı yapılan Mücahit Doğan belediyeler üzerinden çok para kazandırıldığı için başı dönmüş…..

Bakın ne diyor?..
Derneğimizle ilgili asılsız haberler yayınlanmaya başlanmıştır. İftira ve fitne peşinde koşan art niyetli kişiler tarafından doğrudan hedef haline getirilmeye çalışılmaktayız

Bahse konu haberlerde ismi geçen birçok kişinin Derneğimizle herhangi bir üyeliği, ortaklığı ya da başka bir hukuki bağı yoktur.
Bazı kurum veya kişilerle ilişki kurdurulmaya çalışarak Derneğimiz aleyhinde kötü algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

“Görsel ve yazılı basında yer aldığı kadarıyla FETO/PDY ile mücadele eden gruplarla çalışan firmalar, dernekler ve görevli memurlar bu tür yıpratılma çalışmalarına tabi tutulmaktadır.”

Derneğimizi itibarsızlaştırma çabaları içinde olan kişiler için maddi ve manevi tazminat davası açılarak, haklarında suç duyurusunda bulunulacaktır.

MÜCAHİT söylediklerinde eğer samimiysen sözünde dur..

1- Belediyeler tarafından davet üzerine BEKAD tarafından aldığınız Danışmanlık ve Eğitim İhalelerinde Erkan Karaarslan firmasıyla beraber NEDEN katıldınız..

2- Antalya/Muratpaşa belediyesine bila bedel bağışlanan FALEZ AŞ’nin kuruluş adresi BEKAD derneğinin adresi gösterildiği Türkiye Ticaret Sicil Gazatesinde yayınlandığı VE Muratpaşa belediyesinden 150.000 TL Danışmanlık VE Eğitim ihalesi adı altında para aldığınız halde neden inkar ediyorsunuz?

3-Erkan Karaarslan’ın bütün kitaplarının BEKAD tarafından basıldığı ve satıldığını da inkar mı ediyorsunuz?

4- Mersin Sulh Ceza Mahkemesi tarafından FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve finansman sağlamaktan tutuklanan Erkan Karaarslan ile FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirmekten Tutuklanan Tevfik Dincer’in birlikte yazdıkları Kırmızı kitabı ben mi bastım ben mi satıyorum..

5-BEDAD’ın düzenlediği seminer veya danışmanlık hizmetini ERKAN KARAARSLAN değilde sen mi veriyorsun.

6- KAMUSİS AŞ firmasına Erkan Karaarslan ile ortak değilmisiniz?

Bak Erkan abinin senin için ne demiş:

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 1 Mar
Ya @MucahitDogan 3 kitabımız yayınlanmış insan bir duyurur değil mi?

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 22 Kas 2014
BEKAD eğitim başladı. Ne de çok konuşulacak konu var. Kendimi en iyi hissettiğim yer bir seminer sahnesi…

Mücahit DOĞAN Ve beklenen dergi “Mevzuata Vizyoner Bakış” çıkmıştır. Hayırlara vesile olur inşallah.@bekadyayinlari @ERKANKARAARSLAN

Yazı ve fotolar, Haldun Haşmet Aysan’ın facebook sayfasından alınmıştır.

 

KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Özgür Özel’den Başkan Genç’e teşekkür

Published

on

blank

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, TBMM’de yaptığı grup toplantısında, haftasonu açılışı yapılan Büyükdere Atatürk Fidanlığı için Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, TBMM’de yaptığı grup toplantısında Pazar günü Sarıyer’de açılışını yaptığı Büyükdere Atatürk Fidanlığı’na değindi. Genel Başkan olarak yaptığı ilk açılışın önemine değinen Özel, bugüne kadar bu alanı koruyan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve yeşil alan olarak İstanbullulara kazandıran İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti.

İMARA AÇMAYA DİRENEN ŞÜKRÜ GENÇ’E TEŞEKKÜR

Özgür Özel konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Pazar günü çok önemli bir binayı açtık. Sadece açarken eski dokusuna uygun olarak yapılmış o binaların içinde, kadınlarımız çalışma hayatı içinde olsun diye bir tane kreş, bir tane meslek edindirme kursu, İstanbul Vakfı’nın bursiyer öğrencilerinin gelip doğayla çiçekle iç içe olacakları alan, bir tarafı yeniden bahçıvanlık okulu. İnanılmaz güzel bir tesisti. Kurdelesini kestiğim ilk açılış olmasından büyük memnuniyet duydum. Oraya emek veren, geçmişten bu güne orayı imara açmaya direnen Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e, meclis üyelerimize ve İstanbul’da yaptığı muhteşem işlerle İstanbulluların teveccühünü kazanan ve 31 Mart’ta rekor oyla yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olacak olan Ekrem İmamoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

Continue Reading

Genel

İbrahim Temur özel kalem bütçesini eleştirdi

Published

on

blank

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2024 yılı bütçesinin kabul edilmesinden sonra İBB’nin özel kalem bütçesi üzerinden Sarıyer Belediyesi ile ilgili değerlendirme yapan İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, “Nasıl oluyor da Sarıyer Belediyesinin Özel Kalem Bütçesi, koskoca İBB’nin Özel Kalem Bütçesinin 4 katından fazla oluyor?” diye sordu.

İBB’nin 2024 yılı bütçesinin açıklanmasının ardından İBB’nin özel kalem bütçesi üzerinden Sarıyer Belediyesi’nin özel kalem bütçesini eleştiren İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, “İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 2024 bütçesi, İBB Meclisinde kabul edildi. Öncelikle İstanbul’umuz için hayırlı olsun. Sarıyer için dikkatinizi çekmek istediğim konu şu; İBB’nin 2024 Özel Kalem Bütçesi 13.157.000 TL Peki Sizce Sarıyer Belediyesinin 2024 Özel Kalem Bütçesi ne kadar? Sarıyer Belediyesinin 2024 Özel Kalem Bütçesi 54.871.000 TL. Nasıl oluyor da Sarıyer Belediyesinin Özel Kalem Bütçesi, koskoca İBB’nin Özel Kalem Bütçesinin 4 katından fazla oluyor? Sarıyer Belediye Başkanı ve bu bütçeye Sarıyer Meclisinde kabul oyu veren Meclis Üyeleri nasıl oluyor anlatın!” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Continue Reading

Genel

Erol Aydın Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Published

on

blank

Sarıyer siyasetinin ve CHP’nin önemli isimlerinden Sarıyer eski Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Erol Aydın, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Sarıyer siyasetinin ve CHP’nin önemli isimlerinden Sarıyer eski Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Erol Aydın, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na giderek 31 Mart 2024 yılında yapılacak yerel seçimler için Sarıyer Belediye Başkanı aday adaylığı için başvuruda bulundu. Aday adaylık dosyasını CHP Sarıyer İlçe Mehmet Kubat’a teslim eden Erol Aydın’a partililer de eşlik etti.

“ÇITAYI DAHA YÜKSEĞE KOYMAK İSTİYORUM”

Erol Aydın Sarıyer’deki CHP iktidarını daha yüksek oyla devam ettireceklerini belirterek, “Sarıyer’e ve Sarıyer’imin en iyiyi hak eden sevgili halkına hizmet edebilmek ve Sarıyer’i modern dünyanın yaşanabilir kentlerinden biri yapabilmek için bir yola çıkıyoruz. Bu bayrağı güzel bir yerde alıp, kazanımlarımızı koruyarak çıtayı daha yükseğe koymak istiyorum. Yolumuz açık olsun” dedi.

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Erol Aydın, ayrıca tüm Sarıyerlileri Cumartesi günü saat:15.00’da Korupark İstanbul’da düzenleyeceği proje tanıtım toplantısına davet etti.

Erol Aydın kimdir?

25 Aralık 1965 Sivas Suşehri doğumlu olan Erol Aydın’ın annesi ise Giresun Şebinkarahisarlıdır.

Eğitim Hayatı

İlköğrenimini Etiler Hasan Ali Yücel İlkokulu’nda tamamlayan Erol Aydın, orta ve lise öğrenimini ise Etiler Lisesi ve Sarıyer Vehbi Koç Vakfı Liselerinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirdikten sonra ABD’de Southern Illinois University’de lisan ve lisansüstü öğrenimi gören Erol Aydın, lisansüstü eğitimini tamamlamadan yurda döndü. Erol Aydın evli ve bir erkek, bir kız çocuğu babasıdır.

 Siyasi Hayatı

Çocukluğundan beri siyasetle ilgili olan Erol Aydın, siyaset hayatına; Demokratik Sol Parti gençlik kollarında başladı ve yine aynı partide İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. Aktif siyasi çalışmalarıyla başarılı bir grafik çizen Erol Aydın, 1999 yılında DSP’den Sarıyer Belediye Başkan Adayı gösterildi.

2009-2014 döneminde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Sarıyer Belediye Meclis Üyesi seçilen Erol Aydın, 2009-2010 tarihleri arasında Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

İş hayatı

İş yaşamıma 1992-1993 yılları arasında ENKA Libya Şantiye muhasebe yöneticisi olarak başladı. 1993-2012 yılları arasında sırasıyla, ÖZ-AY Ltd. Şti. kurucu ortaklığı, reklam ajanslığı, sigorta acenteliği ve lastik bayiliği yaptı. Sef Mühendislik A.Ş kurucu ortaklarından olup aynı zamanda Genel Müdürlük görevini üstlendi.Process Denetim Yeminli Mali Müşavirliği firmasında genel koordinatörlük yaptı.

Spor hayatı

Gençlik yıllarında Galatasaray Paf takımda, Rumelihisarı Spor Kulübü’nde ve Sarıyer Spor Kulübü’nün genç takımında futbol oynayan Erol Aydın, yine taraftarı ve sevdalısı olduğu Sarıyer Spor Kulübü’nde iki dönem As Başkanlık yaptı. Ayrıca Sarıyer’in önemli kulüplerinden Maden Spor Kulübü ve Yeniköy Spor Kulübü’nde de ise başkan yardımcılığı yaptı.

 Sarıyer’e dair düşünceleri

Her şeyden önce Sarıyerliyim ve Sarıyer sevdalısıyım. Sarıyerli Sarıyer’de yaşamalı, evi, işi, okulu, alışverişi, eğlencesi ve ibadeti de Sarıyer’de olabilmeli. Sarıyer’e ve Sarıyer’imin en iyiyi hak eden sevgili halkına hizmet edebilmek ve Sarıyer’i modern dünyanın yaşanabilir kentlerinden biri yapabilmek adaylığımın yegâne amacıdır.

blank

Continue Reading

Popüler