Connect with us

Siyaset

AYSAN, FETÖ’CÜ ERKAN KARAARSLAN’IN YENİ BİR ŞİRKETİNİ DAHA ORTAYA ÇIKARDI

Published

on

blank

Belediyelere sızan ve girdikleri belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Haldun Haşmet Aysan, FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın izini sürerken, “işbirlikçi” tayfasınında tüm pisliklerini gözler önüne seriyor… Belediyelere sızan ve girdikleri Belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

blank

Haldun Haşmet Aysan

 

İşte İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Aysan’ın sosyal medya hesabından en son paylaştıkları:

ERKAN KARAARSLAN’IN HER YERDEN ŞİRKETLERİ ORTAYA ÇIKIYOR..
ANTALYA DA KAMUSİS AŞ
ERKAN’IN ORTAĞI KİM?
FOTOĞRAFTAKİ MÜCAHİT..

14368778_1261265313918689_6646799033598257349_n1

MÜCAHİT KİM?
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi Başkanı
MÜCAHİT HADİ SEN BUNLARI YALANLA

MÜCAHİT
SEN ANTALYADA BEKAD-KAMUSİS AŞ NİN İŞYERİNDEN ANTALYA KÖRFEZİNİ SEYREDİYORSUN AMA ORTAĞIN CEZAEVİNDE OLDU MU BU ŞİMDİ…….

BELEDİYELERE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETİ ADI ALTINDA FAALİYET GÖSTEREN ve Mücahit DOĞAN, Dilek DOĞAN, Mesut DOĞAN, Mustafa AKAYDIN (Mücahitin eniştesi) ve, Hülya AKAYDIN (Mücahitin ablası) TARAFINDAN KURULAN VE DANIŞMA KURULU BAŞKANLIĞINI ERKAN KARAARSLAN’IN YAPTIĞI BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILMASI ve MERSİNDEKİ DOSYA İLE BİRLEŞTİRİLMESİ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM..

FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ VE BU ÖRGÜTE FİNANS SAĞLAMAKTAN TUTUKLU AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİĞLUNUN DANIŞMANI ERKAN KARAARSLAN’IN ANTALYADA Kİ ORTAĞI BEKAD BAŞKANI MÜCAHİT DOĞAN DAHA İLK AÇIKLAMADA BATTI..

BAKIN NE ŞİRKETLER KURMUŞLAR..

KamuSis Yazılım Bilgisayar Yönetim Danışmanlık Yayıncılık Turizm İnşaat Ticaret AŞ

Antalya Ticaret Odası Sicil:71111/73286
Kuruluş Sermayesi: 50.000TL

Kurucular : ERKAN KARAARSLAN
MÜCAHİT DOĞAN

Antalya 7.Noterliğinin 31.08.2012 tarih ve 019763 Yevmiye numarası ile anasözleşmesi tasdik edilen şirketin 04.09.2012 tarihinde tescili yapılarak 12.09.2012 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

Kuruluş Adresi: Meltem Mahallesi Ankara Sitesi No:26/5 Kat :7 D.49 Antalya

20.06.2014 tarihli Genel Kurul toplantısında şirketin mevcut adresinden taşınarak
Fener Mahallesi 1964 sokak Gazez Apt Kat 13 Daire 30 Muratpaşa /Antalya
Adresine taşınması için alınan karar Antalya 12.Noterliğinin 27.06.2014 tarih ve 17760 Yevmiye numarası ile tescil edilmiş ve 08.07.2014 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

BU ADRESTE AYNI ZAMANDA KİM BULUNUYOR?

BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi

BAŞKALARIDA VARMI DERSENİZ ELBETTE

KAMUSİS AŞ HANGİ BELEDİYELERDE GÖRÜNÜYOR..

Antalya/Kaş Belediyesi
6360 Sayılı Kanun Uygulaması KAMUSİS AŞ

Antalya/Korkuteli Belediyesi
Evsel Katı Atık Tarifelerinin Yapılması KAMUSİS AŞ

Adana/Seyhan Belediyesi
Prosedür Yönetim Sistemi KAMUSİS AŞ

Bursa/ Kestel Belediyesi
Stratejik Yönetim Sistemi Kurulması KAMUSİS AŞ

MÜCAHİT’E ERKAN’A VERDİKLERİ GİBİ 21/F DEN DANIŞMANLIK PARASI DA VEREN YOK AMA ARAŞTIRDIKÇA DAHA NELER ORTAYA ÇIKACAK..

BAK ŞU MÜCAHİT KERATASININ YAPTIĞINA….

Nerdeyse bizi suçlayacak.

Erkan Karaarslan sayesinde 26 Yaşında BEKAD Yönetim Kuruluna Başkanı yapılan Mücahit Doğan belediyeler üzerinden çok para kazandırıldığı için başı dönmüş…..

Bakın ne diyor?..
Derneğimizle ilgili asılsız haberler yayınlanmaya başlanmıştır. İftira ve fitne peşinde koşan art niyetli kişiler tarafından doğrudan hedef haline getirilmeye çalışılmaktayız

Bahse konu haberlerde ismi geçen birçok kişinin Derneğimizle herhangi bir üyeliği, ortaklığı ya da başka bir hukuki bağı yoktur.
Bazı kurum veya kişilerle ilişki kurdurulmaya çalışarak Derneğimiz aleyhinde kötü algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

“Görsel ve yazılı basında yer aldığı kadarıyla FETO/PDY ile mücadele eden gruplarla çalışan firmalar, dernekler ve görevli memurlar bu tür yıpratılma çalışmalarına tabi tutulmaktadır.”

Derneğimizi itibarsızlaştırma çabaları içinde olan kişiler için maddi ve manevi tazminat davası açılarak, haklarında suç duyurusunda bulunulacaktır.

MÜCAHİT söylediklerinde eğer samimiysen sözünde dur..

1- Belediyeler tarafından davet üzerine BEKAD tarafından aldığınız Danışmanlık ve Eğitim İhalelerinde Erkan Karaarslan firmasıyla beraber NEDEN katıldınız..

2- Antalya/Muratpaşa belediyesine bila bedel bağışlanan FALEZ AŞ’nin kuruluş adresi BEKAD derneğinin adresi gösterildiği Türkiye Ticaret Sicil Gazatesinde yayınlandığı VE Muratpaşa belediyesinden 150.000 TL Danışmanlık VE Eğitim ihalesi adı altında para aldığınız halde neden inkar ediyorsunuz?

3-Erkan Karaarslan’ın bütün kitaplarının BEKAD tarafından basıldığı ve satıldığını da inkar mı ediyorsunuz?

4- Mersin Sulh Ceza Mahkemesi tarafından FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve finansman sağlamaktan tutuklanan Erkan Karaarslan ile FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirmekten Tutuklanan Tevfik Dincer’in birlikte yazdıkları Kırmızı kitabı ben mi bastım ben mi satıyorum..

5-BEDAD’ın düzenlediği seminer veya danışmanlık hizmetini ERKAN KARAARSLAN değilde sen mi veriyorsun.

6- KAMUSİS AŞ firmasına Erkan Karaarslan ile ortak değilmisiniz?

Bak Erkan abinin senin için ne demiş:

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 1 Mar
Ya @MucahitDogan 3 kitabımız yayınlanmış insan bir duyurur değil mi?

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 22 Kas 2014
BEKAD eğitim başladı. Ne de çok konuşulacak konu var. Kendimi en iyi hissettiğim yer bir seminer sahnesi…

Mücahit DOĞAN Ve beklenen dergi “Mevzuata Vizyoner Bakış” çıkmıştır. Hayırlara vesile olur inş[email protected] @ERKANKARAARSLAN

Yazı ve fotolar, Haldun Haşmet Aysan’ın facebook sayfasından alınmıştır.

 

KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Erdoğan’ın sert düşüşü sürüyor! İşte son anket…

Published

on

blank

Yöneylem Sosyal Araştırmalar Merkezi, “Türkiye Siyaset Paneli” mayıs ayı araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyleyenler yüzde 39,6’da kaldı.

Araştırma, 27 ilden 3 bin 140 kişinin katılımıyla yapıldı. “Sizce Türkiye nasıl yönetilmektedir?” sorusuna ise yanıtlar şöyle oldu: “Kötü yönetilmektedir” diyenler yüzde 50,1, “Ne iyi ne kötü yönetilmektedir” diyenler yüzde 22,8, “İyi yönetilmektedir” diyenler yüzde 25,3, “Bilmiyorum/Cevap yok” diyenler yüzde 1,7.

Araştırmada erken seçim isteyenlerin oranı yüzde 50,4, erken seçime karşı çıkanların oranı yüzde 39,5 olarak ölçüldü. Kararsız olduğu söyleyenler yüzde 8,5, cevap vermek istemeyenler ise yüzde 1,6 oldu.

Yüzde 58,8 parlamenter sisteme dönmek isterken, yüzde 31,7 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni destekliyor.

Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyleyenler yüzde 39,6’da kaldı. Yüzde 50,5 “asla oy vermeyeceğini”, yüzde 2 oy kullanmayacağını belirtti ve yüzde 7,9 “Oy verebilirim de vermeyebilirim de” dedi.

Adayın kim olduğuna bakmaksızın muhalefeti destekleyeceğini söyleyenlerin oranı Erdoğan’ı destekleyeceğini söyleyenlerin oranını geçmiş durumda.

İşte o anketin sonuçları;

blank

blank

blank

blank

blank

Continue Reading

Genel

TDP Sarıyer’de ilk kongre heyecanı

Published

on

blank

Türkiye’nin yeni partilerinden Türkiye Değişim Partisi, Sarıyer’de ilk kongresinin heyecanını yaşadı. Kurucu İlçe Başkanı Murat Kemer, delegelerin oylarıyla yeniden ilçe başkanı seçildi.

Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda ilk kongrenin heyecanı yaşandı. Gerçekleşen 1. Olağan Kongre’ye; TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, TDP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, TDP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Özarslan Çavdar, TDP Bakırköy, Eyüp, Bahçelievler, Bağcılar ve Çekmeköy ilçe başkanları, TDP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmetcan Mahmut Demir, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum, TDP İstanbul il ve ilçe yöneticileri, delegeler ile partililer katıldı.

TDP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cengiz Arı’nın divan başkanlığını yaptığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum faaliyet raporunu okudu. Faaliyet raporunun kabul edilmesiyle devam eden kongrede konuşan TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, “Gerçekleştirdiğimiz 1. olağan kongremiz ülkemize, milletimize, İstanbul’a, Sarıyer’e ve partimize hayırlar getirmesini diliyorum. Yapacağımız çalışmalar Sarıyer için umut olacak. Görevimizi en iyi şekilde yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

“ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÜYE ÇALIŞMASI YAPACAĞIZ”

Kongrede konuşan TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, “İstanbul genelinde yapılmaya başlanan kongreler tüm hızıyla devam ediyor. Bunlardan biri de, İstanbul’un göz bebeği olan Sarıyer’dedir. İlçe başkanlığımıza 3. gelişim ve her seferinde de teşkilatımız yaptıklarıyla adeta göz kamaştırıyor. Çünkü çok güçlü bir ilçe başkanımız ve fedakar teşkilatımız var. İçerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle kongrelerimizi sınırlı sayıda ve sürede yapmak durumunda kaldık. Fakat inanıyorum ki, Murat Kemer Başkanımızın elinde yüzlerce yeni üye formu bulunuyor. Kongre sürecinden sonra bu formları işleme alacağız. Yıl sonuna kadar da çok yoğun bir şekilde üye çalışması yapacağız.” ifadelerini kullandı.

blank

Continue Reading

Genel

MetroPoll’den flaş anket! İki isimden Erdoğan’a rekor fark

Published

on

blank

MetroPOLL Araştırma’nın Kurucusu ve Yöneticisi Özer Sencar, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yapılan son anketi açıkladı.

MetroPOLL Araştırma’nın kurucusu ve yöneticisi Prof. Dr. Özer Sencar’ın “Olası cumhurbaşkanlığı seçimi senaryoları” başlığıyla Twitter hesabından paylaştığı ve 26 bölgede, 1752 kişiyle 16 Nisan-21 Nisan tarihleri arasında yapılan çalışmaya göre, Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yüzde 49,7’ye yüzde 38,8, ABB Başkanı Mansur Yavaş’a yüzde 49,4’e yüzde 37,5, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ise yüzde 42,5’e yüzde 38,5’le mağlup oluyor.

Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu karşısında yüzde 42.5’e yüzde 39.7 gibi küçük bir farkla kazanıyor.

Ankete göre “Olası cumhurbaşkanlığı seçimi muhtemel senaryoları” şöyle:

 

blank

Continue Reading

Popüler