Connect with us

Siyaset

AYSAN, FETÖ’CÜ ERKAN KARAARSLAN’IN YENİ BİR ŞİRKETİNİ DAHA ORTAYA ÇIKARDI

Published

on

blank

Belediyelere sızan ve girdikleri belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Haldun Haşmet Aysan, FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın izini sürerken, “işbirlikçi” tayfasınında tüm pisliklerini gözler önüne seriyor… Belediyelere sızan ve girdikleri Belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

blank

Haldun Haşmet Aysan

 

İşte İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Aysan’ın sosyal medya hesabından en son paylaştıkları:

ERKAN KARAARSLAN’IN HER YERDEN ŞİRKETLERİ ORTAYA ÇIKIYOR..
ANTALYA DA KAMUSİS AŞ
ERKAN’IN ORTAĞI KİM?
FOTOĞRAFTAKİ MÜCAHİT..

14368778_1261265313918689_6646799033598257349_n1

MÜCAHİT KİM?
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi Başkanı
MÜCAHİT HADİ SEN BUNLARI YALANLA

MÜCAHİT
SEN ANTALYADA BEKAD-KAMUSİS AŞ NİN İŞYERİNDEN ANTALYA KÖRFEZİNİ SEYREDİYORSUN AMA ORTAĞIN CEZAEVİNDE OLDU MU BU ŞİMDİ…….

BELEDİYELERE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETİ ADI ALTINDA FAALİYET GÖSTEREN ve Mücahit DOĞAN, Dilek DOĞAN, Mesut DOĞAN, Mustafa AKAYDIN (Mücahitin eniştesi) ve, Hülya AKAYDIN (Mücahitin ablası) TARAFINDAN KURULAN VE DANIŞMA KURULU BAŞKANLIĞINI ERKAN KARAARSLAN’IN YAPTIĞI BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILMASI ve MERSİNDEKİ DOSYA İLE BİRLEŞTİRİLMESİ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM..

FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ VE BU ÖRGÜTE FİNANS SAĞLAMAKTAN TUTUKLU AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİĞLUNUN DANIŞMANI ERKAN KARAARSLAN’IN ANTALYADA Kİ ORTAĞI BEKAD BAŞKANI MÜCAHİT DOĞAN DAHA İLK AÇIKLAMADA BATTI..

BAKIN NE ŞİRKETLER KURMUŞLAR..

KamuSis Yazılım Bilgisayar Yönetim Danışmanlık Yayıncılık Turizm İnşaat Ticaret AŞ

Antalya Ticaret Odası Sicil:71111/73286
Kuruluş Sermayesi: 50.000TL

Kurucular : ERKAN KARAARSLAN
MÜCAHİT DOĞAN

Antalya 7.Noterliğinin 31.08.2012 tarih ve 019763 Yevmiye numarası ile anasözleşmesi tasdik edilen şirketin 04.09.2012 tarihinde tescili yapılarak 12.09.2012 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

Kuruluş Adresi: Meltem Mahallesi Ankara Sitesi No:26/5 Kat :7 D.49 Antalya

20.06.2014 tarihli Genel Kurul toplantısında şirketin mevcut adresinden taşınarak
Fener Mahallesi 1964 sokak Gazez Apt Kat 13 Daire 30 Muratpaşa /Antalya
Adresine taşınması için alınan karar Antalya 12.Noterliğinin 27.06.2014 tarih ve 17760 Yevmiye numarası ile tescil edilmiş ve 08.07.2014 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

BU ADRESTE AYNI ZAMANDA KİM BULUNUYOR?

BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi

BAŞKALARIDA VARMI DERSENİZ ELBETTE

KAMUSİS AŞ HANGİ BELEDİYELERDE GÖRÜNÜYOR..

Antalya/Kaş Belediyesi
6360 Sayılı Kanun Uygulaması KAMUSİS AŞ

Antalya/Korkuteli Belediyesi
Evsel Katı Atık Tarifelerinin Yapılması KAMUSİS AŞ

Adana/Seyhan Belediyesi
Prosedür Yönetim Sistemi KAMUSİS AŞ

Bursa/ Kestel Belediyesi
Stratejik Yönetim Sistemi Kurulması KAMUSİS AŞ

MÜCAHİT’E ERKAN’A VERDİKLERİ GİBİ 21/F DEN DANIŞMANLIK PARASI DA VEREN YOK AMA ARAŞTIRDIKÇA DAHA NELER ORTAYA ÇIKACAK..

BAK ŞU MÜCAHİT KERATASININ YAPTIĞINA….

Nerdeyse bizi suçlayacak.

Erkan Karaarslan sayesinde 26 Yaşında BEKAD Yönetim Kuruluna Başkanı yapılan Mücahit Doğan belediyeler üzerinden çok para kazandırıldığı için başı dönmüş…..

Bakın ne diyor?..
Derneğimizle ilgili asılsız haberler yayınlanmaya başlanmıştır. İftira ve fitne peşinde koşan art niyetli kişiler tarafından doğrudan hedef haline getirilmeye çalışılmaktayız

Bahse konu haberlerde ismi geçen birçok kişinin Derneğimizle herhangi bir üyeliği, ortaklığı ya da başka bir hukuki bağı yoktur.
Bazı kurum veya kişilerle ilişki kurdurulmaya çalışarak Derneğimiz aleyhinde kötü algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

“Görsel ve yazılı basında yer aldığı kadarıyla FETO/PDY ile mücadele eden gruplarla çalışan firmalar, dernekler ve görevli memurlar bu tür yıpratılma çalışmalarına tabi tutulmaktadır.”

Derneğimizi itibarsızlaştırma çabaları içinde olan kişiler için maddi ve manevi tazminat davası açılarak, haklarında suç duyurusunda bulunulacaktır.

MÜCAHİT söylediklerinde eğer samimiysen sözünde dur..

1- Belediyeler tarafından davet üzerine BEKAD tarafından aldığınız Danışmanlık ve Eğitim İhalelerinde Erkan Karaarslan firmasıyla beraber NEDEN katıldınız..

2- Antalya/Muratpaşa belediyesine bila bedel bağışlanan FALEZ AŞ’nin kuruluş adresi BEKAD derneğinin adresi gösterildiği Türkiye Ticaret Sicil Gazatesinde yayınlandığı VE Muratpaşa belediyesinden 150.000 TL Danışmanlık VE Eğitim ihalesi adı altında para aldığınız halde neden inkar ediyorsunuz?

3-Erkan Karaarslan’ın bütün kitaplarının BEKAD tarafından basıldığı ve satıldığını da inkar mı ediyorsunuz?

4- Mersin Sulh Ceza Mahkemesi tarafından FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve finansman sağlamaktan tutuklanan Erkan Karaarslan ile FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirmekten Tutuklanan Tevfik Dincer’in birlikte yazdıkları Kırmızı kitabı ben mi bastım ben mi satıyorum..

5-BEDAD’ın düzenlediği seminer veya danışmanlık hizmetini ERKAN KARAARSLAN değilde sen mi veriyorsun.

6- KAMUSİS AŞ firmasına Erkan Karaarslan ile ortak değilmisiniz?

Bak Erkan abinin senin için ne demiş:

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 1 Mar
Ya @MucahitDogan 3 kitabımız yayınlanmış insan bir duyurur değil mi?

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 22 Kas 2014
BEKAD eğitim başladı. Ne de çok konuşulacak konu var. Kendimi en iyi hissettiğim yer bir seminer sahnesi…

Mücahit DOĞAN Ve beklenen dergi “Mevzuata Vizyoner Bakış” çıkmıştır. Hayırlara vesile olur inş[email protected] @ERKANKARAARSLAN

Yazı ve fotolar, Haldun Haşmet Aysan’ın facebook sayfasından alınmıştır.

 

KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Sarıyer’de Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a yaklaşık 20 puan fark

Published

on

blank

28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turu tamamlandı. Recep Tayyip Erdoğan, aldığı yüzde 52.1’lik oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçildi. Kılıçdaroğlu ise yüzde 47.9 aldı. Sarıyer’deki seçim sonuçlarında ise muhalefet gücünü korumayı başardı.

14 Mayıs 2023’te yapılan genel seçimlerde TBMM’de çoğunluk az bir farkla Cumhur İttifakı’nda olurken, Cumhurbaşkanlığı seçiminde hiçbir aday yüzde 50’yi geçemeyince Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalmıştı. 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan 2. tur seçimleri kıran kırana geçti. Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 52.1’lik bir oy alarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilirken, muhalefet bloğunun adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yüzde 47.9 oyda kaldı.

SARIYER’DE MUHALEFET BLOĞU GÜCÜNÜ KORUDU

Sarıyer’de yerel, genel ve referandum sonuçlarına bakıldığında yüzde 58-60 bloğunda bir oya sahip olan muhalefet bloğu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de gücünü korudu. Kemal Kılıçdaroğlu, aldığı yüzde 59.48’lik oyla birinci oldu ve Erdoğan’a 43 bin oy fark attı. Recep Tayyip Erdoğan ise yüzde 40.52’de kaldı.

blank

Continue Reading

Genel

Erhan Vergili’den gençlere umut dolu bayram mesajı

Published

on

blank

İş insanı ve siyasetçi Erhan Vergili, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak gençlere olan desteğini bir kez daha gösterdi. Vergili, gençlere yönelik bir mesaj yayınlayarak bu anlamlı bayramı coşkuyla karşıladığını ifade etti.

Erhan Vergili, gençlerin Türkiye’nin geleceğinin teminatı olduğunu belirterek, “Bugün, gençlerimizin enerjisi ve potansiyeliyle dolu olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutluyorum. Gençlerimiz, ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan en büyük güçtür. Onların umutlarına, hayallerine ve hedeflerine destek olmak bizim en büyük sorumluluğumuzdur” dedi.

Gençleri Spora Teşvik Etmeliyiz!!

Vergili, gençlerin spora olan ilgisinin ve başarılarının da altını çizerek, “Gençlerimiz, sporun disipliniyle hayatta önemli başarılar elde ediyor. Spor, onları sadece fiziksel açıdan güçlendirmez, aynı zamanda karakterlerini, liderlik yeteneklerini ve takım ruhunu da geliştirir. Bu nedenle, gençlerimizin sporla iç içe olmasını teşvik etmeli ve desteklemeliyiz” şeklinde konuştu.

‘Gençlere Yönelik Projelere Devam Edeceğim’

Erhan Vergili’nin bu kutlama mesajı, gençler arasında olumlu bir etki yaratırken, onların toplumdaki değerlerine ve yeteneklerine olan inancı da pekiştirdi. Vergili, gençlere olan desteğine ve projelerine devam edeceğini belirtti. Gençlik ve Spor Bayramı, ülkemizin geleceğine ışık tutan gençlerimizin dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştirdiği bir gün olarak anılacak. Erhan Vergili gibi iş insanlarının gençlere yönelik desteği, gençlerin daha da motive olmalarını sağlarken, Türkiye’nin geleceğine olan güveni de artırıyor.

Continue Reading

Genel

ADD Sarıyer’den Ankara’ya çıkarma

Published

on

blank

Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şubesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Başkent Ankara’ya çıkarma yaptı.

Türkiye genelinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusu yaşanıyor. Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şubesi de, Fahrettin Serdaroğlu başkanlığında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Başkent Ankara’ya hareket etti. Saat 10:00’da Gebze’deki bir benzin istasyonunda duran ve saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okuyan ADD Sarıyer ekibi, daha sonra Ankara’ya gitmek üzere tekrar yola koyuldu.

GENEL MERKEZ BİNASININ AÇILIŞINA KATILACAKLAR

ADD Sarıyer ekibi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda saat 16:00’da açılacak olan ADD Genel Merkez binasının açılışına katılacak.

Continue Reading

Popüler

blank