Connect with us

Siyaset

AYSAN, FETÖ’CÜ ERKAN KARAARSLAN’IN YENİ BİR ŞİRKETİNİ DAHA ORTAYA ÇIKARDI

Published

on

blank

Belediyelere sızan ve girdikleri belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Haldun Haşmet Aysan, FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın izini sürerken, “işbirlikçi” tayfasınında tüm pisliklerini gözler önüne seriyor… Belediyelere sızan ve girdikleri Belediyenin adeta kanını emen bu teşekküle en güzel yanıt yine belgeleriyle Aysan’dan geldi…

blank

Haldun Haşmet Aysan

 

İşte İçişleri Bakanlığı e. Danışmanı Aysan’ın sosyal medya hesabından en son paylaştıkları:

ERKAN KARAARSLAN’IN HER YERDEN ŞİRKETLERİ ORTAYA ÇIKIYOR..
ANTALYA DA KAMUSİS AŞ
ERKAN’IN ORTAĞI KİM?
FOTOĞRAFTAKİ MÜCAHİT..

14368778_1261265313918689_6646799033598257349_n1

MÜCAHİT KİM?
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi Başkanı
MÜCAHİT HADİ SEN BUNLARI YALANLA

MÜCAHİT
SEN ANTALYADA BEKAD-KAMUSİS AŞ NİN İŞYERİNDEN ANTALYA KÖRFEZİNİ SEYREDİYORSUN AMA ORTAĞIN CEZAEVİNDE OLDU MU BU ŞİMDİ…….

BELEDİYELERE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETİ ADI ALTINDA FAALİYET GÖSTEREN ve Mücahit DOĞAN, Dilek DOĞAN, Mesut DOĞAN, Mustafa AKAYDIN (Mücahitin eniştesi) ve, Hülya AKAYDIN (Mücahitin ablası) TARAFINDAN KURULAN VE DANIŞMA KURULU BAŞKANLIĞINI ERKAN KARAARSLAN’IN YAPTIĞI BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILMASI ve MERSİNDEKİ DOSYA İLE BİRLEŞTİRİLMESİ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM..

FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ VE BU ÖRGÜTE FİNANS SAĞLAMAKTAN TUTUKLU AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİĞLUNUN DANIŞMANI ERKAN KARAARSLAN’IN ANTALYADA Kİ ORTAĞI BEKAD BAŞKANI MÜCAHİT DOĞAN DAHA İLK AÇIKLAMADA BATTI..

BAKIN NE ŞİRKETLER KURMUŞLAR..

KamuSis Yazılım Bilgisayar Yönetim Danışmanlık Yayıncılık Turizm İnşaat Ticaret AŞ

Antalya Ticaret Odası Sicil:71111/73286
Kuruluş Sermayesi: 50.000TL

Kurucular : ERKAN KARAARSLAN
MÜCAHİT DOĞAN

Antalya 7.Noterliğinin 31.08.2012 tarih ve 019763 Yevmiye numarası ile anasözleşmesi tasdik edilen şirketin 04.09.2012 tarihinde tescili yapılarak 12.09.2012 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

Kuruluş Adresi: Meltem Mahallesi Ankara Sitesi No:26/5 Kat :7 D.49 Antalya

20.06.2014 tarihli Genel Kurul toplantısında şirketin mevcut adresinden taşınarak
Fener Mahallesi 1964 sokak Gazez Apt Kat 13 Daire 30 Muratpaşa /Antalya
Adresine taşınması için alınan karar Antalya 12.Noterliğinin 27.06.2014 tarih ve 17760 Yevmiye numarası ile tescil edilmiş ve 08.07.2014 tarihli Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.

BU ADRESTE AYNI ZAMANDA KİM BULUNUYOR?

BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği – İktisadi işletmesi

BAŞKALARIDA VARMI DERSENİZ ELBETTE

KAMUSİS AŞ HANGİ BELEDİYELERDE GÖRÜNÜYOR..

Antalya/Kaş Belediyesi
6360 Sayılı Kanun Uygulaması KAMUSİS AŞ

Antalya/Korkuteli Belediyesi
Evsel Katı Atık Tarifelerinin Yapılması KAMUSİS AŞ

Adana/Seyhan Belediyesi
Prosedür Yönetim Sistemi KAMUSİS AŞ

Bursa/ Kestel Belediyesi
Stratejik Yönetim Sistemi Kurulması KAMUSİS AŞ

MÜCAHİT’E ERKAN’A VERDİKLERİ GİBİ 21/F DEN DANIŞMANLIK PARASI DA VEREN YOK AMA ARAŞTIRDIKÇA DAHA NELER ORTAYA ÇIKACAK..

BAK ŞU MÜCAHİT KERATASININ YAPTIĞINA….

Nerdeyse bizi suçlayacak.

Erkan Karaarslan sayesinde 26 Yaşında BEKAD Yönetim Kuruluna Başkanı yapılan Mücahit Doğan belediyeler üzerinden çok para kazandırıldığı için başı dönmüş…..

Bakın ne diyor?..
Derneğimizle ilgili asılsız haberler yayınlanmaya başlanmıştır. İftira ve fitne peşinde koşan art niyetli kişiler tarafından doğrudan hedef haline getirilmeye çalışılmaktayız

Bahse konu haberlerde ismi geçen birçok kişinin Derneğimizle herhangi bir üyeliği, ortaklığı ya da başka bir hukuki bağı yoktur.
Bazı kurum veya kişilerle ilişki kurdurulmaya çalışarak Derneğimiz aleyhinde kötü algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

“Görsel ve yazılı basında yer aldığı kadarıyla FETO/PDY ile mücadele eden gruplarla çalışan firmalar, dernekler ve görevli memurlar bu tür yıpratılma çalışmalarına tabi tutulmaktadır.”

Derneğimizi itibarsızlaştırma çabaları içinde olan kişiler için maddi ve manevi tazminat davası açılarak, haklarında suç duyurusunda bulunulacaktır.

MÜCAHİT söylediklerinde eğer samimiysen sözünde dur..

1- Belediyeler tarafından davet üzerine BEKAD tarafından aldığınız Danışmanlık ve Eğitim İhalelerinde Erkan Karaarslan firmasıyla beraber NEDEN katıldınız..

2- Antalya/Muratpaşa belediyesine bila bedel bağışlanan FALEZ AŞ’nin kuruluş adresi BEKAD derneğinin adresi gösterildiği Türkiye Ticaret Sicil Gazatesinde yayınlandığı VE Muratpaşa belediyesinden 150.000 TL Danışmanlık VE Eğitim ihalesi adı altında para aldığınız halde neden inkar ediyorsunuz?

3-Erkan Karaarslan’ın bütün kitaplarının BEKAD tarafından basıldığı ve satıldığını da inkar mı ediyorsunuz?

4- Mersin Sulh Ceza Mahkemesi tarafından FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve finansman sağlamaktan tutuklanan Erkan Karaarslan ile FETO/PDY Terör Örgütüne üye olmak ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirmekten Tutuklanan Tevfik Dincer’in birlikte yazdıkları Kırmızı kitabı ben mi bastım ben mi satıyorum..

5-BEDAD’ın düzenlediği seminer veya danışmanlık hizmetini ERKAN KARAARSLAN değilde sen mi veriyorsun.

6- KAMUSİS AŞ firmasına Erkan Karaarslan ile ortak değilmisiniz?

Bak Erkan abinin senin için ne demiş:

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 1 Mar
Ya @MucahitDogan 3 kitabımız yayınlanmış insan bir duyurur değil mi?

Erkan KARAARSLAN ‏@ERKANKARAARSLAN 22 Kas 2014
BEKAD eğitim başladı. Ne de çok konuşulacak konu var. Kendimi en iyi hissettiğim yer bir seminer sahnesi…

Mücahit DOĞAN Ve beklenen dergi “Mevzuata Vizyoner Bakış” çıkmıştır. Hayırlara vesile olur inş[email protected] @ERKANKARAARSLAN

Yazı ve fotolar, Haldun Haşmet Aysan’ın facebook sayfasından alınmıştır.

 

KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

CHP Sarıyer Kadın Kolları’ndan basın açıklaması

Published

on

blank

CHP Sarıyer Kadın Kolları, 81 ilde eş zamanlı olarak “Kadınlara seçme ve seçilme hakkı”nın tanınmasının 88. yılına ilişkin bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

İşte CHP Sarıyer Kadın Kolları’nın basın açıklaması:

Bugün biz kadınlar için hayati öneme sahip olan en onurlu günlerden birisidir. Ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde, 5 Aralık 1934 tarihinde seçme ve seçilme hakkını kazandık. Dönemin Başbakanı İsmet İnönü’nün ifadesiyle Atatürk’ün “en ileri devrimlerinden” biri gerçekleşti.

Birçok gelişmiş ülkeden önce kazandığımız bu hak ile eşit yurttaş olma statüsüne kavuştuk. 1935 yılında gerçekleşen seçimlerde, kadınlar büyük bir hevesle haklarına sahip çıktı ve oylarını kullandı. Özellikle büyük şehirlerde, kadınların oy kullanma oranı erkeklere yakındı. Seçim sonucunda 17 kadın milletvekili Meclis’e girdi. 1936 yılında yapılan ara seçimle birlikte, kadın milletvekili sayımız 18’e çıktı. Böylece Meclis’teki kadın milletvekili oranımız yüzde 4,6 oldu. Bu oranla parlamentoda kadın temsilinde dünyada ikinci sırada yer aldık.

Aradan geçen 88 yıla rağmen; ilerlemek bir yana 129’uncu sıraya geriledik. Örneğin bu oran, 2011 yılında kadınların seçme ve seçilme hakkını kazandığı Suudi Arabistan’da yüzde 20, 2006’da aynı hakkın tanındığı Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise yüzde 22,5’tur.

Dünya Ekonomik Forumu tarafından hazırlanan 2021 Küresel Cinsiyet Eşitsizliği Raporu’nda yer alan endekste ise Türkiye 156 ülke arasında 133. sıradadır.

Seçmen nüfusunun yarısını kadınlar oluşturmasına rağmen, kadınların karar alma süreçlerinde yeterince yer almamaları ve siyasette ‘eksik temsil’ edilmeleri bir demokrasi sorunudur.

Bu sorun öylesine büyük ki; araştırmalara göreTürkiye’nin tam cinsiyet eşitliğine ulaşma için 152 yıla ihtiya var. Oysaki biz kadınların 152 yıl beklemeye tahammülü yok!

Değerli Basın Mensupları,

Kadın kimliğinin, ulusal meclislerde ve yerel yönetimlerde temsili için belirlenmiş olan kritik eşik yüzde 33’dür. Peki, ülkemizde durum ne?

1934 yılından bu yana 23 Genel Seçim yapıldı. Toplam 11 bin 385 milletvekili Meclis’te görev yaptı. Bu vekillerin sadece yüzde 5’i, yani 598’i kadın. Bugün Meclis’teki 580 milletvekilinin ise yüzde 17,4’ü, yani 101’i kadın.

Ülkemizdeki 17 bakandan sadece biri, yani yüzde 5,8’i kadın.

1930-2019 yılları arasında yapılan 19 yerel seçimde, toplamda sadece 156 kadın belediye başkanı seçildi. Erkeklerde ise bu sayı 32 bin. 31 Mart yerel seçimlerine göre 1389 belediye başkanının sadece 37’si, yani yüzde 3’ü kadın.

2019 sonuçlarına göre, Türkiye’de toplam 50.217 muhtardan sadece 1.119’u kadın. Yani sadece yüzde 2’si. Kadın belediye meclis üyesi oranı en fazla yüzde 11, kadın il genel meclis üyesi oranı ise en fazla yüzde 3 olabildi.

Gördüğünüz gibi bu oranlar, dünyaca kabul edilen kritik eşiğin oldukça altında! Kısacası; Türkiye’de kadınlar siyasette yeterince temsil edilmiyor.

Değerli Basın Mensupları,

Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüzüğümüzde de kritik eşik olan yüzde 33 cinsiyet kotasını hayata geçirdik. Elbette asıl hedefimiz tam eşitliktir. Ayrıca partimiz geçen yıl devrim niteliğinde bir adım attı. Kadınların siyasette eşit temsilini sağlayabilmek amacıyla, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk imzacısı olduğu yasa teklifimizi Türkiye Büyük Millet Meclisine sundu. Siyasi Partiler Yasası’nda değişiklik öngören bu teklifimizle, milletvekilli seçimlerinde, siyasi partilerin aday listelerinde, kadınerkek eşit temsilini sağlamayı hedefledik. Kadınların seçilebilecekleri sıralarda olmasıgaranti altına almak için, listelerin bir kadın bir erkek şeklinde “fermuar yöntemiile yapılmasını istedik. Bu teklifimiz AKP ve MHP oylarıyla reddedilmiş olsa da bizler eşitlik mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz! Eşit bir Türkiye’yi kadın-erkek bir arada yeniden inşa edeceğiz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını demokrasi ile taçlandıracağız!

 Değerli Basın Mensupları,

Eşitsizlik sorunumuzun tek nedeni var: ZİHNİYET!

“Ben kadın erkek eşitliğine inanmıyorum”,anneliği reddeden kadın eksiktir, yarımdır“, kadının kariyeri çocuk doğurmak” ifadelerini kullanan zihniyetten eşitlik beklenilemez.

Kadınların en temel hakkı olan yaşam hakkına sahip çıkamayan, koruma altında öldürülmelerine seyirci kalanlardan samimiyet umulamaz. Bu zihniyet; biz kadınların yaşam hakkını savunan İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmemizin tek nedenidir. Bukarar alındığından bu yana, yüzlerce kadın katledildi. Katiller, cinayeti işlemeden önce nasıl ceza indirimi alacaklarına dair internet araması yapıyorlar. Yargılanırken bahanelerin arkasına sığınıyorlar.Önceki yargı kararlarından cesaret alıyorlar

Biz yaşam hakkımızı gasp eden bu hukuksuz kararı asla tanımadık ve tanımayacağız!

İstanbul Sözleşmesi’nin hükümleri artık iç hukukumuzun bir parçasıdır. İktidardan tek talebimiz var: YASALARA DOKUNMA, UYGULA!

Zaten en geç 6 ay sonra iktidara gelip, ilk 24 saat içerisinde İstanbul Sözleşmesi’ni yeniden yürürlüğe koyacağız. 

Değerli Basın Mensupları,

Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamanın yolu; kadını güçlendirecek eşitlikçi politikalardan geçiyor. Bu amaçla partimiz, kadını güçlendirecek üç önemli projeye imza attı.

 İlki; iki yıl önce bugün İstanbul Sözleşmesi’nin bir maddesini hayata geçiren YAŞAMHAK projemizdir. Bilindiği gibi; 444 82 85 numaralı alo şiddet hattımız üzerinden, şiddet mağduru kadın ve çocuklara 7/24 ücretsiz hukuki ve psikolojik destek hizmeti sunuyoruz. Psikolojik, ekonomik, dijital, cinsel ve fiziksel şiddet mağduru kadınlara mahkemelerde, karakollarda, savcılıklarda, hastanelerde eşlik ediyoruz. Barolar, Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları ile protokoller imzalıyoruz. Cep telefonu uygulamamız sayesinde, şiddet mağduru kadınların bize tek tuşla ulaşmasını sağlıyoruz. Kendini güvende hissetmeyen kadınlara, yürürken ya da yolculuk ederken gideceği yere varıncaya kadar telefonun diğer ucunda eşlik ediyoruz.

İkincisiyoksulluğu bitirecek olan AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI projemizdir. Aile Destekleri Sigortası ile asgari ücret ve altında geliri olan ya da hiç geliri olmayan tüm hanelerin hayatına dokunacağız. Maddi desteğin yanı sıra yaşam koşullarını iyileştireceğiz. Yoksulluğu yöneten AKP zihniyetine inat, bizler yoksulluğu bitiren olacağız! Sosyal devlet olmanın gereğini yerine getireceğiz. Yapılacak maddi katkıları kadının banka hesabına yatırarak, kadını güçlendireceğiz.

ÜçüncüsüKADIN İSTİHDAMI projemizdir. Aile içi bakım hizmetlerini kadınların omzuna yükleyen ve kadını istihdam dışına iten bu düzeni değiştirmek için adım attık. İktidarımızda, 5 yılda 6 milyon kişiye istihdam yaratacağız ve bunun 4 milyonu kadınlardan oluşacak. Bu istihdamı güven veren ve istikrar yaratan dört ayaklı bir stratejiyle hayata geçireceğiz. Birincisi; ülkemize yeniden hukukun üstünlüğünü ve demokrasiyi getireceğiz. İkincisi; üreten bir Türkiye tesis edeceğiz. Üçüncüsü; ürettiklerimizi hakça paylaşacağız. Masanın dördüncü ayağını da kalkınmanın ve sürdürülebilirliğin sağlandığı bir ekonomi oluşturuyor. Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.

 Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için bütüncül politikaları hızla uygulamaya koyacağız!

Biz Cumhuriyet Halk Partili kadınlar, bugün 81 ilde,973 ilçede tek ses olduk ve haykırıyoruz:

EŞİT TEMSİL HAKTIR!

HAKKIMIZI ALANA KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK!

Geliyor Gelmekte Olan!

Continue Reading

Genel

Sarıyer’in AKP’li Meclis Üyesi’nin ağabey acısı

Published

on

blank

Sarıyer Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Engin Durdu’nun ağabeyi Adnan Durdu, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Sarıyer Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Engin Durdu’nun ağabeyi Adnan Durdu, geçirdiği kalp krizi sonucu 57 yaşında yaşamını yitirdi. Hayatını kaybeden Adnan Durdu’nun cenazesinin bugün (5 Aralık 2022 Pazartesi) ikindi namazına müteakip Ayazağa Merkez Camii’nden kaldırılacağı ve Ayazağa Mezarlığı’na defnedileceği öğrenildi.

Continue Reading

Genel

Erhan Vergili’den Sarıyer Belediyesi’ne çağrı: “İhtiyaç sahibi öğrencilere 1 öğün ücretsiz yemek verilmeli”

Published

on

blank

Sarıyer Belediyesi’nin İBB Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçen 2023 bütçesinin ardından Gelecek Partisi Sarıyer eski İlçe Başkanı Erhan Vergili’den belediye yönetimine dikkat çeken bir öneri geldi.

Sarıyer’in 2023 bütçesi 1 milyar 692 milyon lira olarak öngörülürken, 2024 yılı bütçesi 2 milyar 115 milyon lira, 2025 yılı bütçesi ise 2 milyar 538 milyon lira olarak belirlendi.

“Yavrularımızın bu sesine kulak verin”

Sarıyer Belediyesi’nin gelecek 3 yılda yaklaşık 7 milyar TL olması beklenen bütçesinden ihtiyaç sahibi ilk ve ortaokul öğrencilerine 1 öğün ücretsiz yemek verilmesi gerektiğini belirten Erhan Vergili, “Özellikle öğle arasında yemek için evlerine gidemeyen, evi uzak olan ve maddi gücü olmayan ilk ve ortaokul öğrencilerine Sarıyer Belediyesi’nin bütçesinden 1 öğün ücretsiz yemek verilmeli. Bir kamu kurumu olan ve vatandaşın refahı için çalışmakla mükellef olan Sarıyer Belediyesi, bu kadar yüksek bir bütçe ile öğrencilerimizin yüzünü güldürebilir. Maddi gücü olmayan yüzlerce ilk ve orta okul öğrencisi öğle arasını yemek yemeden geçiriyor. Sarıyer Belediye Başkanı Sn. Şükrü Genç’e çağrıda bulunuyorum. Yavrularımızın bu sesine kulak verin” ifadelerini kullandı.

Continue Reading

Popüler

blank