Connect with us

Siyaset

CHP’Lİ DİDİM BELEDİYESİ’NE BÜYÜK ŞOK!

Published

on

blank

Aydın Şafak’ın haberine göre, CHP’li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay FETÖ’den açığa alınıyor!

İşte Aydın Şafak’ın Didim Belediyesi ile ilgili özel haberi:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ/PYD ve yolsuzluklara karşı mücadele için yaptığı yürüyüş ve ardından başlattığı açlık grevi hem büyük ses getirdi, hem de sonuç verdi.

Ankara siyasetinde de büyük yankı yaratan kardeş Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşle başlayıp açlık greviyle devam eden FETÖ/PYD ve yolsuzlukla mücadele protestosu üzerine harekete geçen İçişleri Bakanlığı Didim ve Aydın Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere FETÖ’nün Belediyeler imamı olduğu ortaya çıkan danışman Erkan Karaarslan ile bağı olan her belediyeyi de bir bir mercek altına alıyor.

Celal Kılıçdaroğlu’nun gündeme soktuğu ve dikkat çektiği Didim Belediyesi’ndeki FETÖ yapılanması ve bu yolla Didim Belediyesi’nde yaşandığı iddia edilen yolsuzluk ve usülsüzlüklerin ortaya çıkarılması için bizzat İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla 3 müfettişin görevlendirildiği ve görevli müfettişlerin önümüzdeki günlerde Didim’e geleceği öğrenildi.Soruşturmanın selameti açısından Başkan Atabay’ın görevden uzaklaştırılacağı talimatını da verdiği öğrenilen Bakan Soylu’nun Didim ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’ndeki FETÖ yapılanması ile bizzat ilgilendiği kaydediliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından görevlendirildiği öğrenilen 3 müfettişin yapacağı inceleme sonrası tutacağı raporla Didim ve Aydın’daki FETÖ yapılanması ve buna bağlı olarak yapılan yolsuzluk usülsüzlüklerin tek tek ortaya çıkarılacağı belirtiliyor.

KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

İYİ Parti Sarıyer’den özel günlerde anlamlı ziyaret

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer, özel günlerde anlamlı ziyaretlerine devam ediyor. İtfaiyeciler Haftası’nda Sarıyer’in emektar itfaiyecilerini ziyaret eden İYİ Parti Sarıyer, Eczacılar Günü’nde de Sarıyer’in eczacılarına karanfil dağıttı.

Bir yandan yerel seçim çalışmalarının startını veren İYİ Parti Sarıyer, bir yandan da özel günlerde anlamlı ziyaretler gerçekleştiriyor. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve ekibi, İtfaiyeciler Haftası’nda Sarıyer’in emektar itfaiyecilerini ziyaret etti. Yaptıkları işin öneminde değinen Temur, itfaiyecilere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ziyaret sonrasında hatıra fotoğrafı çektirildi.

ECZACILARA KARANFİL DAĞITTILAR

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve ekibi, Eczacılar Günü’nde Sarıyer’in eczacı esnafını da unutmadı. Eczacılar için anlamlı olan bugün de eczacılara karanfil dağıtan Temur ve ekibi, eczacı esnafının sorunlarını dinledi. Temur, “İYİ Parti olarak eczacıların sorunlarını çözmek için mücadele etmeye devam edeceğiz. Tüm meslek gruplarının sorunlarına aynı kararlılıkla yaklaşıyoruz. İYİ Parti, Türkiye’deki eczacıların sesi olmaya devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

blank

Continue Reading

Genel

İYİ Parti Sarıyer, gazilerle kahvaltıda buluştu

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer İlçe Toplumsal Politikalar Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Sarıyer’de gazilerle bir araya geldi.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Toplumsal Politikalar Başkanlığı; Gaziler Günü dolayısıyla Sarıyer’de bulunan gazilere bir kahvaltı programı düzenledi. Programa İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım ve İl Başkan Yardımcıları katılım sağladı. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur’un ev sahipliğinde ve Başkan Yardımcılarının gazilerle bir araya geldiği etkinlikte gazilerin talepleri dinlenildi.

”GAZİLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ”

Sarıyerli gaziler, kendilerini unutmayarak böyle bir kahvaltı programında bir araya gelmekten duydukları mutluluğu ifade ettiler. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, katılımlarından dolayı İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım’a ve tüm gazilere teşekkür ederken, “Geçmişten bugüne taşınan en değerli miras olan vatanımız için, gazilerimize çok şey borçluyuz.” dedi.

Programın sonunda günün anısına fotoğraf çekildi.

blank

Continue Reading

Genel

TKP Sarıyer piknikte buluştu

Published

on

blank

TKP Sarıyer İlçe Örgütü, Emirgan Korusu’nda MYK Üyesi Serap Emir’in katılımıyla bir piknik gerçekleştirdi.

TKP Sarıyer’in Emirgan Korusu’nda gerçekleşen pikniğinde, şiir ve müzik dinletileri yapıldı. Düzenlenen piknikte ortak mesaj veren örgüt üyeleri, “Tek bir yolumuz var. Biz çoğunluğuz. Türkiye’de emekçiler, yoksullar, işsizler, geleceğin işsiz adayı öğrenciler, biz çoğunluğuz hep beraber. Halkı örgütlemeden halkın kahramanlarını yaratamayız. Örgütlülük bizim tek silahımız. Onların parası var, onların kanlı ve kirli bir siyaset kültürü var, bizim tek silahımız birlikte olmak” diyerek etkinliğe katılanlara örgütlenme çağrısı yapıldı.

 

Continue Reading

Popüler