Connect with us

Siyaset

FETHULLAH GÜLEN YİNE TEHDİT ETTİ

Published

on

blank

ABD’li radyo kanalı NPR’den Robert Siegel’e bir röportaj veren FETÖ lideri Fethullah Gülen, “Erdoğan beni bitirebilirse hareketteki herkesin çözülebileceğini düşünüyor ama bu hareket Tanrı’ya bağlı bir sevgi ve özveri hareketidir.” dedi.

ABD’li radyo kanalı NPR’den Robert Siegel’e bir röportaj veren FETÖ lideri Fethullah Gülen, “Erdoğan beni bitirebilirse hareketteki herkesin çözülebileceğini düşünüyor ama bu hareket Tanrı’ya bağlı bir sevgi ve özveri hareketidir. Bizden sonra da insanlar harika işlerini yapmaya devam edecektir” sözlerini sarfetti.

DAVUTOĞLU VE GÜL ZİYARETİME GELDİ

Gülen sözlerini, “Binlerce insan burayı ziyaret etmek için geldi. Ziyaret edenler arasında 50 milletvekilinin yanı sıra Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu bulunuyordu. Bu nedenle, birçok insan beni tanıyor olabilir, ancak ben onları tanımıyorum.” diye sürdürdü.

15 Temmuz 2016 darbesinin sorumluluğunu reddeden Gülen, “Son yıllarımı yaşıyorum. Beni asmak için ölüm cezasını geri getirmeye karar vermiş olsalar bile son arzun nedir diye sorduklarında, bu acıya sebep olan ve binlerce masum insana baskı yapan kişiyi söyleyebilirim, yüzüne tükürmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Click to comment

Bir Cevap Yazın