Connect with us

Siyaset

VATANSEVER SARIYERLİLER YENİKÖY VE HİSAR’DA HALKLA BULUŞTU

Published

on

blank

Referanduma sayılı günler kala temposunu düşürmeden çalışmaya devam eden Vatansever Sarıyerliler ekibi, bu kez Yeniköy ve Rumeli Hisarı mahallelerinde halkla buluştu.

Referanduma sayılı günler kala temposunu düşürmeden seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam eden Vatansever Sarıyerliler ekibi, Yeniköy ve Bağlar mevkiinde halkla buluştu, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.Vatandaşlara broşür dağıtan ekip, referandumda “Neden HAYIR demeliyiz”i tane tane örnekler vererek anlattı.Her gittiği yerde olduğu gibi bu bölgelerde de halkın sıcak ilgisiyle karşılaşan ekip, halkın tepkisinden oldukça memnun kaldı.

blank

blank

RUMELİ HİSARI’NDA PAZAR ÇALIŞMASI

Vatansever Sarıyerliler, cumartesi günü Rumeli Hisarı’nda kurulan halk pazarında vatandaşlarla ve esnafla buluştu.Keyifli bir çalışma yürüten ekibe ilginin bu bölgede de yoğun olduğu gözlenirken, referanduma sayılı günler kala birçok vatandaşta ekibi katılıp, ekiple çalışmak istediğini söyledi.

Vatansever Sarıyerliler, “Hayır”a özellikle kendi geleceklerini düşünen gençlerin çok fazla destek verdiğini belirttiler.

blank

blank

Vatansever Sarıyerliler, bugünkü(Pazartesi) çalışmalarına saat 14.00’te Derbent Mahallesi’nde devam edecek.

Click to comment

Bir Cevap Yazın