GenelSon DakikaSpor

Sarıyer Spor Kulübü’nden Mehmetçiğe destek

Sancaktepe maçının hazırlıklarını sürdüren Sarıyer, idman öncesinde İdlib’te hain saldırı sonucunda şehit düşen askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. 

TFF 2. Lig Beyaz Grup’un 26. haftasında pazar günü sahasında Sancaktepe Futbol Kulübü’nü ağırlayacak olan Sarıyer, antrenman öncesi İblid’te yaşanan hain saldırıda şehit düşen Mehmetçikler için saygı duruşunda bulunup, dua etti.

BÜYÜKASAR: ŞANLI ORDUMUZUN YANINDAYIZ

Antrenmanın ardından Sarıyer Yöneticisi Ali Büyükasar yaptığı kısa açıklamada, “Bugün burada futbol konuşmak isterdik; ancak ülkemizin içinde bulunduğu şu kritik durumda ifade etmemiz gereken çok daha mühim meselelerimiz var. Sarıyer Spor Kulübü camiası olarak acımız çok büyük. Suriye’de kahramanca savaşan Mehmetçiğimize Allah’tan muvaffakiyetler dileriz. Her daim şanlı ordumuzun yanındayız. Bu güzel vatan için gözünü kırpmadan göğsünü siper eden askerimiz var olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun. Şehadete yürüyen şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad eder; şehit yakınlarının her zaman yanında olduğumuzu ilan ederiz. Bizim için önce vatan, sonra vatan” ifadelerini kullandı.

Antrenman sonrasında teknik ekip ve futbolcular Türk bayrağı ile objektiflere poz vererek Mehmetçiklere desteklerini gönderdi.

blank
Etiketler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı