Çetin Ali Aytaç yazdıGenelSon Dakika

Çetin Ali Aytaç: Ne virüsü, rant rant…

Bu halk, tek adam sistemine boyun eğmez. Bu halkın sırtından haksızca geçinen trollerin de algı operasyonlarını yemez. Sabah akşam CHP’li belediyelerle uğraşanlar; Oslo’da pazarlık yapıp, PKK’ya koridor yaptırtan, “Paraları sıfırlayalım mı bıbıcım”  diyerek devletin kasasını boşaltıp, Pensilvanya’ya selam gönderenlerden hesap sorun diyeceğim; ama hepiniz aynı geminin yolcususunuz.

***

Unutmayın, PKK rahatsız olmasın diye AKP her yerden T.C. tabelalarını kaldırırken, AKP’nin yönettiği belediyeleri CHP’nin kazanmasının ardından o tabelalar geri geldi.

***

Çok sevdiğiniz, Milliyetçi gördüğünüz İçişleri Bakanı döneminde terörist ele başı Öcalan’ın kardeşini TRT’de çay kahve ile ağırladınız. Oy istediniz…

***

Tek derdiniz, rantınıza dokunulmasın. Ülkede sata sata yer bırakmadınız. Şimdi akıtacak musluk da kalmayınca, halkın iradesini hiçe sayıp kaybettiğiniz belediyelere ahlak dışı saldırılar gerçekleştirdiniz. Dünya’nın mücadele ettiği bu büyük salgın döneminde bile hala siyasi rantınızı düşündünüz. Sonra da utanmadan illet, zillet dediğiniz halktan yardım istediniz. Ayrıştırdığınız o en az yüzde 50, bu ülkenin vergi gelirlerinin büyük bir kısmını karşılayan kesimdir. Onlar sayesinde bu ülke ekonomik olarak ayakta durmaktadır. Bankamatikçi troller gibi, ya da yanınızda 4 maaşlı çalışan ve kendisi aleyhindeki haberlere yayın yasağı getirtenler gibi bu ülkeye zarar değil, fayda sağlamaktadırlar. Ama siz ısrarla o büyük kesimin iradesini hiçe sayıp, görmezden gelmek istiyorsunuz.

***

Bu ülkeyi siz kutuplaştırdınız, siz ayrıştırdınız. Emperyalist devletlerin yapamadığını siz yaptınız.

***

CHP’li belediyelerin bağış kampanyalarını bile kıskanıp engellediniz. Sonra da çıkıp, en az 10 lira olmak kaydıyla kendiniz bağış toplamaya kalktınız. Size güvenmeyen milyonlar kampanyaya katılmayınca, bağış mesajını ısrarla göndermeye devam ettiniz. Küçük liderler halkına gözünü kırpmadan milyarlar dağıtırken, Dünya liderimiz yeteri kadar bağış bile toplayamadı.

***

Şunu unutmayın; gelecekte tarih sayfalarında hiç iyi olarak anılmayacaksınız. Bu ülkeye, topluma verdiğiniz zararlarla hatırlanacaksınız. Siz gittiğiniz zaman ise en çok üzülecekler, bu halkın sırtından bedava geçinenler olacaktır. CHP’li belediyelere, özellikle İBB’ye saldırmalarının sebebi de odur.

***

Kınadığınızı yaşıyorsunuz. Daha da yaşamaya devam edeceksiniz. Kime haksızlık ettiyseniz, karşılığını buluyorsunuz. Daha da bulmaya devam edeceksiniz…

blank
Etiketler

Bir Cevap Yazın

Bu haberi okumak isteyebilirsiniz

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı