Connect with us

Genel

DEVA Sarıyer’den Akşener’e sert eleştiri

Published

on

blank

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Avukat Bilal Çelik, 6’lı masadan ayrılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i sert sözlerle eleştirdi.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden 6’lı masadan ayrılan İYİ Parti lideri Akşener için sert eleştirilerde bulunan DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, “Hayat serüveninizde size atfedilen ithamları yok edecek, unutturacak ve aksinin ispatını sağlayacak bu hikayede ne yazık ki şaşırtmadığınızı söyleyenleri haklı çıkardınız. Sizin deyiminizle; ezcümle şaşırtmadınız.” ifadelerini kullandı.

İşte Çelik’in Akşener için sosyal medya hesabından yaptığı açıklama:

İnsanların vedası veya ayrılığı kalitesini ifade eder. Nezaketten yoksun itham edici hatta gerçek olmayan sözlerle; “ya herru ya merru” diyerek alkışlarla rest çektiğiniz insanlar sizi kıracak tek kelime etmedi farkında mısın? Coşkulu konuşmalar, alkışlar ile ayıbınız gizlenemez @meral_aksener

Size inanan güvenen yol yürüyen mevkidaşlarınıza imza attığınız metnin aksine 12 saat sonra iftira atmanız size yakışmadı. Hayat serüveninizde size atfedilen ithamları yok edecek, unutturacak ve aksinin ispatını sağlayacak bu hikayede ne yazık ki şaşırtmadığınızı söyleyenleri haklı çıkardınız. Sizin deyiminizle; ezcümle şaşırtmadınız.

blank

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank
blank