Connect with us

Genel

Ersin Özer, hafta sonunu belediyenin temizlik işçileriyle geçirdi

Published

on

blank

Sarıyer Belediyesi’nin CHP Grup Başkan Vekili Ersin Özer, hafta sonunu belediyenin temizlik işçileriyle geçirdi. İşçilerle hem yemek yiyip, hem de dertleşen Özer’in ziyareti işçilerde büyük bir mutluluk yarattı.

CHP’nin 2019 ilçe başkan adayı olan, 2023’de kurultay delegesi seçilen ve 31 Mart 2024 seçimlerinin ardından Sarıyer Belediyesi’nin CHP Grup Başkan Vekili olan Ersin Özer, Haziran Ayı’nın belediye meclis oturumlarının sona ermesinin ardından cumartesi gününü belediyenin temizlik işçileriyle geçirdi. İşçilerle karpuz, peynir, ekmek yiyen Özer, işçilere haftalarının nasıl geçtiğini ve bir sorunları olup olmadığını sorarak dertleşti.

“YÜZÜM ÖRGÜTE VE ÇALIŞANLARA DÖNÜK OLACAK”

Özer’in ziyaretinden oldukça mutlu olan işçiler, böyle ziyaretlere alışık olmadıklarını söyledi ve bu ziyaretin ardından Özer’e, kendilerinin değerli olduğunu hissettirdiğini ifade ettiler. İşçilerle çok samimi ve keyifli bir ortamda sohbet eden Özer de, “Yüzüm her zaman örgüte ve çalışanlara dönük olacak. Sizler bizim sahadaki en kıymetli yüzlerimizsiniz. Varsa sıkıntılarınız, sorunlarınız çözmek için elimizden geleni yapacağız. Beni burada çok güzel ve samimi bir şekilde ağırladığınız. Çok mutlu oldum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Her zaman emekçilerin yanında olduğumu bilmenizi isterim. Belediyedeki emekçi çalışanlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğim.” diye konuştu.

Özer’in seçim olmayan zamanda bile gösterdiği bu yaklaşım, seçimden seçime ortalığa çıkanlara ders verir nitelikte oldu.

blank