Connect with us

Genel

Genç Beşiktaşlılar Grubu’ndan 35. Yıl Vefa Yemeğinde Ali Büyükasar’a Onur Plaketi

Published

on

blank

35 yıllık mazisiyle Beşiktaş tarihinin en köklü ve önemli oluşumlarından biri olarak kabul edilen Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun bu yıl 35. ‘si düzenlenen geleneksel “Kuruluş Yemeği” Levent Bilek Otel’de büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

“Ahde Vefa” temalı organizasyonda; Beşiktaş Camiasının ileri gelen isimleri bu anlamlı gecede bir araya geldi. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı seçkin davetli listesinde Genç Beşiktaşlılar Başkanı Ahmet Hilmi Yılmaz, Genç Beşiktaşlılar Kurucu Başkanı Koray Büyükasar, BJK Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, BJK Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Akpınar, BJK Divan Kurulu Üyeleri Haluk Özgerçek- İlhan Gölvan ve Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar katılım gösterdiler. Gecede geçmişte görev yapmış grubun eski başkanları ile yeni üyelerin bir araya gelmesi heyecan yarattı. Program başlamadan Beşiktaş’ta geçmişte görev yapmış, kulübe hizmet etmiş vefat eden başkan, yönetici ve futbolcular için dua okundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğin sonunda Genç Beşiktaşlılar Grubu Başkanı Ahmet Hilmi Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri eski başkanlara hizmetlerinden ötürü plaket takdim etti.

TFF DIŞ İLİŞKİLER İCRA KURULU ÜYESİ ALİ BÜYÜKASAR’A ONUR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Sporun her zaman içinde olan ve Türk sporuna çeşitli kademelerde uzun yıllardır hizmet eden, Beşiktaş ve Sarıyer Camialarının sevilen spor insanı; geçmiş dönemde Sarıyer Spor Kulübünde önemli hizmetlerde bulunan, Genç Beşiktaşlılar Grubu eski Başkanı Ali Büyükasar’a “ONUR PLAKETİ” takdim edildi. Son olarak Türki Futbol Federasyonu Dış İlişkiler İcra Kurulu üyeliğine seçilen Ali Büyükasar sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada “Köklü mazisiyle Beşiktaş tarihinin önemli oluşumlarından biri olarak kabul edilen ve Camiaya birçok değerli isim kazandıran Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun 35. Kuruluş yılı “Vefa Yemeği” ‘ne eski başkanlar olarak icabet ettik. Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun eski Başkanı olarak tarafıma takdim edilen bu anlamlı plaketten dolayı çok memnun oldum. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

blank

Genel

Sarıyer’in Sultanları PTT’ye set vermedi

Published

on

blank

Sultanlar Ligi‘nde Play Off mücadelesi veren Sarıyer’in Sultanları, ligin orta sıralardaki ekibi PTT‘ye karşı zorlanmadı ve salondan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Sultanlar Ligi’nde üst üste iki zorlu maçta THY’ye 3-0, Vakıfbank’a ise 3-1 mağlup olan Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Play Off iddiası için mutlak kazanması gereken mücadelede konuk ettiği PTT’yi 3-0 mağlup etti. Bahçeköy Orman Fakültesi’nde oynanan ve Sarıyer Belediyesi’nin Kilyos Sosyal Tesisleri’nde kalan depremzedelerin de izlediği mücadelede Sarıyer’in Sultanları, ilk seti 25-18, ikinci seti 25-20 ve üçüncü seti de 25-17 kazandı.

GALATASARAY’A KONUK OLACAK

21. haftayı 8. sırada tamamlayan Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 22. haftada Burhan Felek Spor Salonu’nda ligin güçlü ekiplerinden Galatasaray’a konuk olacak. Bu zorlu mücadele, 1 Nisan Cumartesi saat 15:00’te oynanacak.

Continue Reading

Genel

Derya Avcı DP’den aday adayı oldu

Published

on

blank

28 yıldır çalıştığı devlet memurluğu görevinden emekliye ayrılan Derya Avcı, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimleri öncesinde Demokrat Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldu.

BASK İstanbul İl Temsilcisi ve TEÇ-SEN İstanbul İl Başkanı Derya Avcı, 28 yıldır çalıştığı devlet memurluğu görevinden emekliye ayrılmasının ardından 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimleri öncesinde Millet İttifakı ortağı Demokrat Parti’den, “Yeter! Söz milletindir.” diyerek Milletvekili Aday Adayı olduğunu duyurdu. Uzun yıllardır sendikal faaliyetlerde aktif görevlerde bulunan Avcı, mücadelesini daha etkin bir şekilde meclis çatısı altında sürdürmek istediğini ifade etti.

blank

Continue Reading

Genel

CHP’li belediye başkanları Ankara’da toplandı

Published

on

blank

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Ankara’da düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı.

“Yerelde yaptık, genelde de başaracağız” sloganı ile açılış konuşmasına başlayan Seyit Torun’un ardından Onursal Adıgüzel seçim güvenliği konusunda bilgilendirme yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş‘ın konuşmaları ile devam eden toplantı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belediye başkanlarına hitap etmesiyle son buldu.
Basına kapalı gerçekleşen toplantı ile ilgili bilgi veren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, güçlü yerel yönetimler kavramına vurgu yapıldığını söyledi.

Yaşamın merkezinde olan yerel yönetimlerin yetki ve imkanlarının artırılması ile sorunların daha kısa sürede ve daha doğru şekilde çözüleceğinin önemli olduğunu belirten Başkan Genç, “Yerel yönetimler katılımcılığın en önemli basamağıdır. Bu nedenle de demokrasinin gelişmesi için çok önemli rol oynamaktadırlar. Ayrıca sorunların tespitini daha kolay yapmak ve sürdürülebilir bir anlayışla çözebilmektedirler. Bu temelde paylaşımların yapıldığı toplantı çok başarılı geçti” dedi.

blank

Continue Reading

Popüler

blank