Connect with us

Genel

Genç Beşiktaşlılar Grubu’ndan 35. Yıl Vefa Yemeğinde Ali Büyükasar’a Onur Plaketi

Published

on

blank

35 yıllık mazisiyle Beşiktaş tarihinin en köklü ve önemli oluşumlarından biri olarak kabul edilen Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun bu yıl 35. ‘si düzenlenen geleneksel “Kuruluş Yemeği” Levent Bilek Otel’de büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

“Ahde Vefa” temalı organizasyonda; Beşiktaş Camiasının ileri gelen isimleri bu anlamlı gecede bir araya geldi. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı seçkin davetli listesinde Genç Beşiktaşlılar Başkanı Ahmet Hilmi Yılmaz, Genç Beşiktaşlılar Kurucu Başkanı Koray Büyükasar, BJK Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, BJK Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Akpınar, BJK Divan Kurulu Üyeleri Haluk Özgerçek- İlhan Gölvan ve Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar katılım gösterdiler. Gecede geçmişte görev yapmış grubun eski başkanları ile yeni üyelerin bir araya gelmesi heyecan yarattı. Program başlamadan Beşiktaş’ta geçmişte görev yapmış, kulübe hizmet etmiş vefat eden başkan, yönetici ve futbolcular için dua okundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğin sonunda Genç Beşiktaşlılar Grubu Başkanı Ahmet Hilmi Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri eski başkanlara hizmetlerinden ötürü plaket takdim etti.

TFF DIŞ İLİŞKİLER İCRA KURULU ÜYESİ ALİ BÜYÜKASAR’A ONUR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Sporun her zaman içinde olan ve Türk sporuna çeşitli kademelerde uzun yıllardır hizmet eden, Beşiktaş ve Sarıyer Camialarının sevilen spor insanı; geçmiş dönemde Sarıyer Spor Kulübünde önemli hizmetlerde bulunan, Genç Beşiktaşlılar Grubu eski Başkanı Ali Büyükasar’a “ONUR PLAKETİ” takdim edildi. Son olarak Türki Futbol Federasyonu Dış İlişkiler İcra Kurulu üyeliğine seçilen Ali Büyükasar sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada “Köklü mazisiyle Beşiktaş tarihinin önemli oluşumlarından biri olarak kabul edilen ve Camiaya birçok değerli isim kazandıran Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun 35. Kuruluş yılı “Vefa Yemeği” ‘ne eski başkanlar olarak icabet ettik. Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun eski Başkanı olarak tarafıma takdim edilen bu anlamlı plaketten dolayı çok memnun oldum. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

blank