Connect with us

Genel

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu’dan Sarıyer’e ziyaret

Published

on

blank

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na seçilen İbrahim Temur ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe Başkanı Temur, İl Başkanı Kavuncu’ya günün anısına plaket takdim etti.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti İstanbul Teşkilat Başkanı Abdullah Şalcı ve beraberindekiler İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Yoğun bir katılım ile karşılanan Buğra Kavuncu, ardından İlçe Başkanı İbrahim Temur ile beraber basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklaması sonrasında Sarıyer İlçe Başkanı Temur, İl Başkanı Kavuncu’ya plaket takdiminde bulundu.

blank

”SARIYER’DE KENDİMİZE NET BİR ŞEKİLDE GÜVENİYORUZ”

Toplantıya katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, “Sarıyer’de güzel bir ekip kurduk ve çok iyi işler yapacağımızı biliyorum. İl Başkanımız buradayken şunu açıkça söylemek isterim ki; hem 2023’te genel hem de 2024 yerel seçimlerinde İstanbul ve Sarıyer’de genel merkezimizi mutlu edecek sonuçlar alacağız. Bu konuda kendimize net bir şekilde güveniyoruz” diye konuştu.

“ÇOK SAĞLAM BİR TEMEL TESLİM ALDINIZ”

Toplantının basına açık bölümünde önemli değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “Türkiye’nin en kritik genel seçiminde bu ilçe yönetimi Sarıyer için yönetecek, götürecek. Onun için yükünüz ağır. Fakat Mustafa Başkandan çok sağlam bir temel teslim aldınız. Bu yüzden şanslınız; ama işiniz zor, onu da söyleyeyim. Ama salona girince hissettiğim enerjide, bunun altından kalkacak kapasitede var, heyecanda enerjide var. Allah mahçup etmesin” dedi.