Connect with us

Genel

İYİ Parti Sarıyer 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde yerel basınla buluştu

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve ekibi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Sarıyer’in yerel basınıyla kahvaltıda buluştu.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı binasında İlçe Başkanı İbrahim Temur’un ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya, İYİ Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Balta ve Medya İlişkileri Başkanı Aslıhan Arslantürk, Sarıyer Son Baskı gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Çetin Ali Aytaç, Sarıyer Ses Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Gül ile Sarıyer’in diğer yerel basın mensupları katılım sağladı.

“GAZETECİLERİMİZ ÇOK KIYMETLİDİR”

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Sarıyer’in yerel basın mensuplarına programlarına katılımlarından teşekkür etti. Temur, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer’imizin yerel basın emekçileriyle bir arada olmak istedik. Basının her daim emeklerinin farkında bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Yerel yönetim olarak Sarıyer’imizde sesimize ses olan tüm basın emekçileri iyi ki varlar. Bizler Sarıyer’in yerel yönetimi için çalışırken, gazetecilerin de yanımızda olmaları bizler için çok kıymetlidir. Bu vesileyle Sarıyer’deki yerel basının nezdinde tüm değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha kutluyorum” ifadelerine yer verdi.