Connect with us

Genel

İYİ Partili Bahadır Erdem seçim çalışmalarını Sarıyer’de sürdürdü

Published

on

blank

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Adayı Bahadır Erdem, Sarıyer’in Zekeriyaköy Mahallesi’nde İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ile esnaf ziyaretinde bulundu.

14 Mayıs 2023’te yapılacak seçimlere az bir zaman kala partilerde tempo iyice arttı. İYİ Parti’nin çalışkan milletvekili ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Bahadır Erdem, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve ekibiyle birlikte Sarıyer’in Zekeriyaköy Mahallesi’nde seçim çalışması yaptı. Acarlar Sitesi’nde kurulan alışveriş etkinlik alanını ziyaret eden Erdem ve Temur, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Ardından Koç Batı Yurdu çevresinde gençlerle sohbet eden Bahadır Erdem ve İbrahim Temur, daha sonra Zekeriyaköy esnafını ziyaret etti.

“SARIYER’DE MİLLET İTTİFAKI BİRİNCİ PARTİ OLACAK”

Sarıyer genelinde İYİ Parti’ye ve Millet İttifakı’na teveccühün çok yoğun olduğunu belirten İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Sarıyer’de Millet İttifakı’nın Sarıyer’de 1. parti olacağını söyledi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve 2. Bölge Milletvekili Adayı Bahadır Erdem de, İstanbul 2. Bölgedeki tüm ilçelerde seçim çalışması yaptığını ve Millet İttifakı’na olan ilginin iyice arttığını belirtti ve “Sarıyer’de bu iş tamam, Türkiye’de de Millet İttifakı birinci olacak ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanacağız.” dedi.

blank

blank
blank
blank