Connect with us

Genel

Kartal’dan Sarıyer’e 2 başkan yardımcısı transferi

Published

on

blank

Sarıyer Belediyesi’ndeki başkan değişikliğinin ardından Ramazan Bayramı tatili sonrası yapılması beklenen atamalar belirginleşmeye başladı. Kartal Belediyesi’nden iki müdür başkan yardımcılığı için transfer oldu. Yine Basın-Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü’ne de Kartal’da görev yapan bir isim atandı.

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, bayram tatilinin ardından kadrosuyla ilgili çalışmalara başladı. Başkan Aksu daha önce Kartal Belediyesi’nde beraber çalıştığı iki ismi Sarıyer’e transfer etti. Kartal Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Cem Çetin ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sergül Doğan Sarıyer’e transfer oldu. İki ismin de başkan yardımcısı olarak atanacakları öğrenildi. Cem Çetin’e Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün; Sergül Doğan’a ise Yazı İşleri Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nün bağlanması bekleniyor.

Yine Kartal Belediyesi’nde görev yapan Ferdi Türk‘ün de Basın-Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü olarak atanacağı öğrenildi.

Daha önce Sarıyer’de Ruhsat Müdürü olarak görev yapan, son dönemde de Şişli Belediyesi’nde başkan yardımcılığı yapan Osman Demir’in de bürokrat kadrosundan başkan yardımcısı olması bekleniyor.

ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ DE BELLİ OLDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in danışmanı Armağan Büyükkarakaş’ın da Özel Kalem Müdürü olarak atanacağı öğrenildi.

blank

MECLİSTEN BAŞKAN YARDIMCILIĞI İÇİN 5 KİŞİNİN İSMİ GEÇİYOR

Siyasi başkan yardımcıları için de kulislerde Hüseyin Coşkun’un, Nizamettin Günel’in, Ersin Özer’in, Özkan Sucu’nun, Ayhan Gedik’in ve Uğurhan Atma’nın isimleri geçiyor.